Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy ezt tanácsolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy ezt tanácsoltam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van az egyik legjobb barátnőm, akinek már régebb óta szimpatikus volt egy fiú. Összeismerkedtek, majd találkozgattak. EGész hamar le is feküdtek egymással. (nem jártak, de a fiú a szülei előtt a barátnőjének vallotta a lányt). Aztán a fiú egyre jobban akarta a szexet, eőrszakoskodott(de csak szavakban), a lány nem akarta. Ezek után a fiú brágott. Majd kibékültek, és a fiú be akarja bizonyítani, hogy nem csak arra kell neki a barátnőm.

Találkozni is fognak egymás után háromszor. Megbeszélték hogy az első nap nem lesz szex. Én mondtam barátnőmnek, hogy szerintem a többi nap se kellene még, bizonyítsa csak be a fiú, ha szereti vár rá. Igazam van? Jól tettem, hogy ezt tanácsoltam? CSak féltem a barátnőmet


2012. jan. 1. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, ennél több kell.
2012. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
helyes:)
2012. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítéseket. :)

Beleavatkozni nem szeretnék, de azt sem, hogy lelkileg sérülés érje.:)

2012. jan. 1. 21:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Barátnődnek le sem kellett volna feküdnie a sráccal. Ha nem járnak, az nem kapcsolat. Túl hamar belebonyolódott.
2012. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom, de lelkileg már nagyon érett a szexhez is, és az ilyen dolgokhoz is.:)A fiút meg nagyon szereti.

ENgem az nem zavar, csak az hogy a fiú erőszakoskodott, még ha csak szavakban is...

2012. jan. 1. 21:38
 6/13 szamóca.. ***** válasza:
hát az oké hogy várni kéne, meg ha szereti vár, de nézd a fiú oldaláról: nyilvánvalóan teljesen képtelen gondolkodás az, hogy már hagyta magát a csaj megdönteni, majd most hirtelen glóriát növesztett és cölibátust fogadott, csak úgy.
2012. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ebben is teljesen igazad van.:/

Igen erre is gondoltam. Csak ha átmegy erőszakosba, az valahogy szerintem akkor se jó. Meg ha a fiú majndem mindig a szexről beszél. Az oké, hogy szeretné mert már megtörtént, és akkor miért ne? Csak az, hogy amiatt bgurul az nekem nagyon ellenszenves volt..:/ Nem tudom mi lehetne a helyes megoldás, de szeretnék segíteni.

2012. jan. 1. 21:51
 8/13 szamóca.. ***** válasza:
vannak emberek akik a szex hiányát nem tudják kezelni... ezen ront ha felizgatják őket ,és ha már megkapták előtte a nőt. igazából szerintem ez nem olyan ritka jelenség, elég sok pasit láttam már erőszakosan fellépni ilyesmi miatt, mindegyik kiborul ha nemet mondanak neki.
2012. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szamóca a válaszodat.:)

ÉS szerinted akkor ebben a helyzetben mi lehetne a helyes döntés?:/

2012. jan. 1. 21:54
 10/13 szamóca.. ***** válasza:

nem nagyon van helyes döntés...

valószínű a srác nem szereti a lányt. ha ebből indulok ki akkor kapcsolat vége. De aztán ezt ugye nem tudhatjuk biztosra, mert mi van ha mégis szereti? akkor viszont én azt mondom teljesen felesleges itt játszani a szent szüzet, ha csak nincs valami értelmes kifogása a lánynak, amit úgy látom nincs. Ha mégis úgy dönt hogy nem akar még lefeküdni, akkor viszont kommunikáció és következetesség: megmondja a srácnak hogy elhamarkodta, megbánta, várni akar és ismerkedjenek meg, majd ha úgyérzik más téren is működik a kapcsolat akkor lesz szex. De ez, hogy egymás után három nap találkoznak és "az első nap nem szexelnek" teljesen értelmetlen. Ha aztán a második nap hanyatt vágja magát azzal hitelét veszti a fiú előtt. HA azt mondja nincs szex, akkor ne is legyen, akármi lesz, még ha a fiú lelép emiatt akkor se.

2012. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!