Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Boldogtalan vagyok mellette.

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt. Sajnos már elég régóta munkanélküli vagyok. Szeretnék gyereket, de párom egy éves munkaviszonyhoz köti. De ebben a világban ez nem olyan egyszerű és ezt ő nem érti meg. Álom világan él, azt hiszi mi sem egyszerűbb a munkahely keresésnél és találásnál. Ő nem munkanélküli, biztos helye van, fogalma sincs milyen nekem. Hiába mondom neki, hogy már ő sem fiatal (31 éves lesz, én 27 vagyok), és ennyi együttlét után aktuális lenne a baba, akkor is elvárja a munkaviszonyt. Én minden tőlem telhetőt megteszek és meg is tettem, de egyszerűen nem akar összejönni semmi. Akkor most mi lesz? Várunk a csodára? Várunk, hogy elteljen az idő felettünk és egyszer csak majd azt vesszük észre, hogy megöregszünk egymás mellett gyerek nélkül? Sokszor nagyon nem bírom már ezt a bizonytalanságot, depressziósnak érzem magam, nem tudom mit tegyek, szakítsak vele? Szeretem őt és ő is engem, de boldogtalannak érzem magam vele.
2012. jan. 1. 12:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Huh, pont akartam írni hogy nem a kedved akarom elvenni a babától csak nem ilyen egyszerű.. de iii erre én nem építenék hogy megerősíti a szerelmet. Végül is a gyereket használnád fel a gondjaid megoldására, amit ő lehet eléggé megsínylene.


Én szüleim folyton veszekedtek, elhanyagoltak, olyan depressziós voltam (illetve még vagyok többé-kevésbé), hogy eddigi életem egy katasztrófa volt. Szerintem nem jó ha gyerek eleve ilyen problémás körülmények között születik.


Ja és más, épp emiatt nem voltak barátaim, és ilyen körülmények között baromi nehéz tisztán gondolkodni/látni a dolgokat. Ha szereznél barátokat, stb. újra jól éreznéd magad, jó közérzet, biztos te is másképp állnál a dolgokhoz. Ez így inkább amolyan átgondolatlan utolsó esély próba.

2012. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az olyanok kíméljenek a válaszadással, akik soha nem voltak munkanélküliek és nem tudják milyen az. Köszönöm!
2012. jan. 1. 13:15
 13/22 anonim ***** válasza:

De b@sszus! 27 éves vagy. Idáig miből éltél? Vagy hogyan? Most végeztél a sulival? Van valami szakmád ahova el szeretnél helyezkedni? Esetleg diplomád?

Nekem nem kell mesélni arról, hogy milyen nehéz melót találni. Én jómagam ugyanúgy keresgélek már fél éve...

Na de azért 27 évesen :D Valaminek csak kéne lennie.


Te nem a baba miatt vagy boldogtalan hanem a szociális életed miatt. Barátokat kéne keresned. Volt ismerősöket felkutatni, akármi. Lekötni magad. Mivel tengeted a napjaid? Egész nap otthon vagy és várod, hogy hazaérjen a párod?

Valami hobbi, személyes elfoglaltság neked is kell...


Az pedig, hogy nem mentek a pároddal sehova... Az mondjuk szomorú. Azért havonta legalább egyszer illene valami közös program. Akár valami vacsora, mozi akármi...


Előbb tedd rendbe magadat! Utána vállalj gyereket. A gyerek hatalmas nyűg. És két egészséges embert kívánó feladat...



21F

2012. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, soha nem is leszek munkanélküli, mert olyan végzettségem lesz, amivel itthon is és külföldön is BÁRHOL kapok állást, mert nem voltam LUSTA tanulni!
2012. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A válszokból arra a következtetésre jutottam, hogy szakítanom kell vele, mert boldogtalan vagyok mellette, így semminek nem lenne értelme, annak sem, hogy gyereket vállaljunk. Köszönöm!
2012. jan. 1. 13:18
 16/22 A kérdező kommentje:
A másik, amit tehetek, amit már sikerült elénem pár hónapja, hogy beletörődök és nem akarok már gyereket soha. Akkor le lesz mindenről a gond, nem kell kapkodnom a munkavállalással sem.Talán tényleg ez lesz a legjobb, ebbe a szánalmas világba minek gyerek?
2012. jan. 1. 13:27
 17/22 anonim ***** válasza:

A válaszaidből nekem inkább úgy tűnik, hogy már nem vagy képes racionálisan gondolkozni. A megkeseredettség magába fojt...

Neked inkább egy barát kell mint egy gyerek. Egy barát akinek kiöntheted a lelked, mert eléggé úgy tűnik, hogy magadat fojtogatod...

Értelmetlen dolgokkal dobálózol...



21F

2012. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Hülye vagy. Habár nő is vagy. Munkát lehet találni olyan helyen is, ami nem helyben van ergo buszozni vagy kocsikázni kellene 1-2 órát, de az is ugyanúgy fizet mint a többi, csak nem egyenlő nagyságút. Szerintem te azért szeretnél gyereket, hogy majd arra foghasd azt, hogy nem akarsz dolgozni.
2012. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakitanod kell vele, hanem rajonni, hogy egy gyerekkel nem fogod megoldani a sajat problemaidat.

Van aki azt irta, hogy egy gyereknek az elso evekben nem kell tobb, mint amit az allam ad. Lehet. De az a gyerek felno, es miert gondolod, hogy ha elmesz gyesre 3 evre, majd utana fogsz talalni munkat?

Akar tetszik, akar nem a parodnak igaza van.

Es milyen indok a szulesre, hogy "ketyeg a biologiai oram?" Javaslom, hogy IGAZAN gondolkodj el azon, hogy miert is akarsz te gyereket szulni?

2012. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt a munkakeresős dolgot nem kell túlreagálni, mindenki találhat munkát. 17 éves vagyok 3 nyelvet beszélek, tolmácskodom és nyáron Ausztriában dolgoztam egy hotelban... Aki nem lusta keresni annak akad lehetősége, ez a nagy büdös helyzet. Megértem a párod, hogy nem akar ilyen bizonytalan helyzetbe gyereket vállalni, meg ami titeket összefog az írtak alapján már rég nem a szerelem. De még egy kérdés, te komolyan egész eddig mit csináltál? 27 vagy ... Soha nem volt még munkád?
2012. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!