Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha egy nő felváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy nő felvállalja hogy számit neki a pénz? Pénzes pasit férjes keres?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 19:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én leszarom őket. Ilyenkor szoktam visszakérdezni, hogy akkor ti mit adtok cserébe? Mert az ilyenek általában csak annyit tudnak, hogy szétteszik a lábukat. De akkor minek költenék rájuk, ha bárkit megkaphatok sokkal olcsóbban?
2011. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Hát nekem összejött már két pasitól 2 lakás meg van 12millám ugy hogy nem csinálok semmit csak mind2 pasim gazdag volt a 2. El is vett boldog vagyok es szerelmes mielött valaki leribiz.de igenis számitott a pénz is és ha ezt bevallom lehurrognak"


Kamu. Ennek a két mondatnak nagyon álmodik a nyomor hangulata van. És akkor még elvárod, hogy ne ribizzünk le és elhiggyük, hogy szerelmes vagy. Aha, hát persze.

Ha meg igaz, akkor a csúcsról a leglátványosabb a bukás. Az idő haladtával a szépséged szépen halványodik és a lóvés pasik már nem fognak rád költeni, mert jön az utánpótlás, te meg 40 évesen ott állsz majd mindenféle egzisztencia és képzettség nélkül, így kénytelen leszel kiállni a sarokra és tovább áltatni magad, hogy te mennyire jó csaj vagy. De mint mondtam, kamu.

2011. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Férjnél vagyok nem keresek már mást és boldoggá teszem őt. És nem vagyok ribi mivel 3 férfi volt az életeben minegyikbe szerelmes voltam. Nagyon eltértetek a kérdés témájátol hogy miért baj ha valakinek ez is szempont és bevallja. Szerelem nélkül nem jöttem volna össze vele.
2012. jan. 1. 01:48
 24/30 anonim ***** válasza:
55%
ÉS vajon lóvé nélkül összejöttél volna vele? A nők nem szeretik, ha k.rvának nézik őket, ezért egyből a szerelemmel takaróznak.
2012. jan. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Egy lóvétlan férfiba nem olyan könnyű szerelmesnek lenni. Tehát ne hidd, hogy a kérdező nem mond igazat!

Éppen olyan, mint a fiúknak egy előnytelen külsejű lányba nem tudnak annyira beleszerelmesedni, mint egy bombázóba.

2012. jan. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy igazat mond, mert sajnos sok ilyen "nő" van. Az előnytelen külső pedig elég relatív fogalom, mert senki sem áll össze olyas valakivel, akihez nem vonzódik fizikailag. Rendben van, férfiak vagyunk jó csajokat akarunk megdugni, sőt együtt élni velük. Ezt felvállaljuk és nem hazudjuk még önmagunknak is, hogy nem a pénze miatt vagyunk vele.
2012. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én értem, csak azt akarom mondani, hogy eleve a férfiak nem is igen jönnek össze olyan lánnyal, akit nem tartanak vonzónak, mint ahogy írod te is, és a nők sem szívesen egy számukra nem vonzó férfival. Férfinál inkább a belső értékek (ide értendő a társadalmi, anyagi helyzet) számítanak, mint a külső.
2012. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én nem ezt írtam? Egy férfi nem fog összeállni egy nagyival a pénze miatt és nem fogja azt hazudni, hogy szereti.
2012. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem, hiszen nem találná vonzónak a nagyit a pénze ellenére sem.

De egy nő más! Sok nőnél nem fontos a külső, hogy milyen az arc, alak, csak ápolt legyen, a nő azt találja vonzónak, ha egy férfi jó anyagi helyzetben van, ill. a viselkedését, ami ezzel jár, és ha ezek megvannak, akkor képes beleszeretni, és őszintén szeretni, imádni. És ezt nemcsak bebeszéli magának, hanem tényleg így van.

2012. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nem baj. Állítólag a gazdag pasiknak még a spermája is finomabb. Különben miért lebszelne körülöttük mindig egy csomó nő?
2012. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!