Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Na szóval a barátnőmet szeretném elvinni moziba,de anyám folyamatosan elszedi,elkéregeti a pénzemet!Akár mennyit összespórolok folyamatosan minden féle ürügyekkel elkéri és ha nem adom oda akkor ordibál velem!Aki ugyan ilyen helyzetben van hogy kezeli ezt? Azért kérdem mert van most is egy kis pénzem és már szólt hogy 1 fillérje sincs,hogy ajándékot vegyen a testvérének! Segítsetek!
2011. dec. 24. 01:16
1 2
 1/12 Macs1209 válasza:
83%
Én a pénzem devizaszámlán tartom, és bár az anyukám a bankba dolgozik, nem fér hozzá, csak csorgatja a nyálát :) Ha meg ordibál, akkor megmondom neki, hogy ott a saját keresete, próbálja meg beosztani, és ne az én f*szomon verje a csalánt :)
2011. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

én az anyámmal rengeteget veszekszek, állandóan ordibálok vele mindenért, (ő kezdte pár éve) aztán elkezdtem visszavágni, mint egyenjogú vitapartner.. (én 18f).

Én pl azt csinálnám, hogyha lenne valamilyen káros szenvedélye, amire sokat költ, (cigi, alkohol, műköröm, szolárium stb) akkor megmondom neki hogy lenne pénze, ha nem szórná el minden szarra.


Vagy egyszerűen titkold el azt, hogy van pénzed.

2011. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Anyám nem egyezne bele,hogy bankszámlát nyissak,mert akk tudná hogy nem tudja elvenni.


2.válaszoló

Cigizek anyám és mikor megemlítettem neki majdnem kidobott a lakásból!


3.válaszoló

Hát öcsém xD no comment!

2011. dec. 24. 01:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagyis Cigizik anyám*
2011. dec. 24. 01:28
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
kicsit ki kellene magadért állni,megmondani hogy nem adom.és kész!a csaj tartás mindenképp költségekkel jár.szóval ezzel késöbb is lennének problémák, ha nudli maradsz
2011. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
36%
vidd el anyádat moziba!
2011. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
43%
vagy mondd azt neki hogy "már elköltöttem a pénzem drogokra meg kvákra"
2011. dec. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
61%

Hány éves vagy kérdező?

Azért ez durva, hogy anyád tőled kér, ráadásul nem is kölcsön...

Én amint tudnék, mihamarabb elköltöznék otthonról. Rövid távon meg talán én is eltitkolnám, h van pénzem, ha ebben a helyzetben lennék. De el se tudom képzelni egy anyáról h ilyet tesz, dehát úgy látszik, van, aki képes ilyesmire... :(

2011. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az milyen már, hogy te tudsz spórolni, ő meg nem? Állj ki magadért. Mondd azt, hogy nincs pénzed.
2011. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
61%

Ne mondd azt neki, hogy elfogyott a pénzed!

Mondd meg neki: FIGYELJ ANYA! ÉN FÉLRE TUDOK TENNI PÉZT, TE IS TANULD MEG EZT! NEKEM IS VAN MÁR SAJÁT ÉLETEM!


Amúgy meg az én mamán egyedül él, főz magára, és unokatesómékra, 68.000 forintból éll, tud venni 4 családnak ajándékot, minden vasárnap legalább 15 ember telekajálhatha magát, normálisan él, és még kölcsön is tud adni, ha kell!


Szóval a te mamád készülékében van a hiba...

2011. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!