Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húskloffoló kérdése:

Miért van ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Csak azt látom folyamatosan hogy jobbnál jobb nők,váltják 2hetente a faszijaikat!!! ez még oké is lenne de,csak az ilyen semmit érő formátlan,alaktalan,üres tekintetű,vasalthajú köcsögökkel állnak össze!! és valójában ez idegesít.Nincs már az mint régen hogy,a nők maguk mellék FÉRFIT választ nem pedig gyereket akit tud nevelgetni?? szánalmas -.-
2011. dec. 29. 13:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
És sajnos 14:53, igazad van... De úgy gondolom, hogyha a "nők"(dehogy nők ezek), nem tartanának ígényt rá, csak a melegek lennének ilyenek; valamint, hogyha a férfiakat nem érdekelné ez a kirívó, igazából gusztustalan öltözet, akkor megszűnne ez a divatolás. De hogyha ilyen a divat, a TV-ben a filmekben s a modern "zenében" ilyet lehet látni, akkor ezt követik... 17/F
2011. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%
Az a szánalmas, hogy itt rinyálsz bmeg. Mi van szarrá gyúrtad magad és így sem kellesz senkinek?
2011. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
ez az empancipáció kérem szépen
2011. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
15:25 ezt most kinek?
2011. dec. 29. 18:49
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
szép tőletek, hogy felülértékeltek :) nem vagyok hímsoviniszta, de ez az igazság
2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nekik/nekünk ez teccik..nkem pl nem teccik ha egy fiu ki van gyúrva-.-o.o nekem azok bejönnek akit te leirtál..de én ezt a lányokra hagynám;)!!
2012. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!