Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húskloffoló kérdése:

Miért van ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Csak azt látom folyamatosan hogy jobbnál jobb nők,váltják 2hetente a faszijaikat!!! ez még oké is lenne de,csak az ilyen semmit érő formátlan,alaktalan,üres tekintetű,vasalthajú köcsögökkel állnak össze!! és valójában ez idegesít.Nincs már az mint régen hogy,a nők maguk mellék FÉRFIT választ nem pedig gyereket akit tud nevelgetni?? szánalmas -.-
2011. dec. 29. 13:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem most ezek a fiúcskák a divatok!

Vannak még normális lányok :)

2011. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
nem tudom,mert az én párom igazi férfi,nem olyan mint amilyet leírtál!
2011. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem hogy az ilyen hogy lehet divat???ráüvöltesz elsírja magát :S saját magát nem tudja megvédni,nemhogy a nőjét! a nőknek nem számít már pl. a biztonság érzet?
2011. dec. 29. 13:25
 4/26 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos,hogy biztonságban érezzem magam egy férfi mellett.

A lányok tudod milyenek. Neki olyan pasija van, nekem is olyan kell. Meg amúgy is ilyen kis mocskokkal van tele a világ

első voltam

2011. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha tehetném se váltogatnám ilyenekre. Nekem is az igazi férfiak jönnek be:)

csak az a baj, hogy normálissal nem igen találkozni manapság...

2011. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Média, ennyi az egész. Akinek van esze, vagy legalább az ösztöneire hallgat, és nem holmi divathullámot követ, az igazi férfira vágyik. 22/L
2011. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

,,ráüvöltesz elsírja magát"

ez jó!:)

úgy néz ki,h ez a divat!

sajnos!a másik meg, h tizenéves kis ribik 30-40-50 évesekkel akarnak d*gni!!!most is van ilyen kérdés fenn!

pfff!

24n

2011. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hát egyet értek veled én lány vagyok denem is jönnek be az ilyen vézna metroszexuális ,meleghajlamú pasik
2011. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Meg ne haragudjatok, de ahogy "vasalthajú...", UGYANÚGY a kigyúrt tápos(mindenféle tápkiegészítős) izompacsírták se férfiak. Férfit nevezz annak, aki dolgozik, komolyan is gondolkodik, s nem a több nemtomhányezer forintba kerülő súlyozástól, hanem a munkától és az IGAZI élet fáradalmaitól izmos ;) 17/F
2011. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Te most felsoroltad a két végleted, ráadásul senki nem a kigyúrt férfiakat állította be követendő példának. Nyilván nem attól lesz valaki férfi, hogy hetente négyszer lejár a kondiba.
2011. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!