Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húskloffoló kérdése:

Miért van ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Csak azt látom folyamatosan hogy jobbnál jobb nők,váltják 2hetente a faszijaikat!!! ez még oké is lenne de,csak az ilyen semmit érő formátlan,alaktalan,üres tekintetű,vasalthajú köcsögökkel állnak össze!! és valójában ez idegesít.Nincs már az mint régen hogy,a nők maguk mellék FÉRFIT választ nem pedig gyereket akit tud nevelgetni?? szánalmas -.-
2011. dec. 29. 13:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

17F

szerintem senki nem írta,h a tápos izompacsirták jelentenék az igazi férfiakat!

olvastál ilyet?nem!

24n

2011. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező általánosított, akkor úgy gondolom illendő válasz, ha általánosítva válaszolunk. S majdnem(!), nem minden, lánynak ez a 2 véglet jön be, ezért válaszoltam így. 17/F
2011. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%
Az edzőtermek "izompacsirtái" közt meglepően sok értelmes és normális srác és pasi van, csak belerakjátok őket egy skatulyába. Ami baromság.
2011. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
na most eddig mindenki azt irta hogy vannak ugye kivetelek csajban,mármint hogy normálisabb fajta:) ez mind szép és jó de hol vannak az ilyenek????? oké lehetne nekem is olyan hogy elmegyek 7végén bulizni és összeszedek valakit aki csak arra kell,aztán majd otthagyom:S de nekem ez nem jön be! most bocs de lehet bennem van a hiba de én személy szerint nem találkoztam még egy normális csajjal sem :SS
2011. dec. 29. 13:46
 15/26 anonim ***** válasza:
Hát keresgélj: parkban, könyvtárban, iskolák/egyetemek előtt(bár ez nehezebb, de ha bátor vagy...),különböző egyházakban(jobb a komolyabb s szigorúbbakban, ha értékes s komoly lányt akarsz). Persze mindenütt vannak kivételek is. 17/F
2011. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

17 évesen gondolom rengeteg mindent tudsz a nőkről!?

vagy inkább az zavar,h te is vasalthajú cingár gyerek vagy,és nem tetszenek a pejoratív válaszok!?

és ha a kérdező általánosít,ami neked nem tetszik,akkor megfejeled azzal,h hozzá hasonlóan te is általánosítasz?

az igen!


Cyan.

nem egy konditerembe jártam már,de azért olyan sok ,,professzor" nincs köztük!

2011. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
jó konditerem..5 éve járok rendszeresen 21 éves vagyok,nem aztmondom hogy olyan vagyok mint egy bölény de azért akad rajtam izmocska :) de nem tartom magam hülye gyereknek :D első voltam a kerületi szavaló versenyen,első a nőknél :Dde rájöttem 10. nek lenni a legjobb ;)
2011. dec. 29. 14:06
 18/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező ;) Tisztelt 13:18-as: abszolút félreértettél, semmi ilyesmit nem mondtam. Téged bántanak bizonyos dolgok, hogy megmondtam az igazat, s a mondáshoz hűen felvetted az ingedet. S 1 politikussal nem a parasztok nyelvén beszélsz, sem a parasztoknak nem beszélsz politikushoz illően, ezért válaszoltam úgy, ahogy a kérdező. Ennyi az egész. S igen, tudok azért bizonyos dolgokat a nőkről. Bocsánat az OFF-ért, de ha kérdeznek válaszolok. 17/F
2011. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

pedig vannak még rendes, normális lányok, csak épp őket senki sem veszi észre ha nincsenek kihívóan öltözve és nincs rajtuk kiló smink...

sajnos ilyen világot élünk. és sajnos a férfiak többsége igenis az olyan lányokat helyezi előtérbe, mint akikre a fent felsorolt tulajdonságok illenek..

2011. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
ez a nemek párharca :)
2011. dec. 29. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!