Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El szeretném felejteni, unom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném felejteni, unom, h felesleges energiát ölök bele. De a szívem nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiányzik, nagyon. pedig tudom, h kihasznált vagyis nem biztos nem tudom 100%-ra mondani. Összevissza kavarognak a dolgok a fejemben. Jó lenne vele lenni, de az eszem azt diktálja, h nem.

De végül is m1, hiszen őt nem érdeklem, 37 napja nem beszélünk...

Próbálok nem rá gondolni, lefoglalni magam, de nem megy. Jön az este, jön minden és én csak rá gondolok.

Keresni én már én nem fogom. Főleg azok után nem, h én elmondtam neki az érzéseimet,és ő közölte, h nem tudja viszonozni a szerelmemet.Kedvel, tetszem neki, de nem. És többet nem keresett.

Őszintén: el vagyok keseredve...


2011. dec. 28. 12:13
1 2
 11/11 8infernus8 ***** válasza:

semmi sem rosszabb a bizonytalanságnál.. :)

beszélj vele kettőtökről,és próbálj meg a mondanivalójára figyelni,ne ragadjanak el az ábrándjaid. :)

és legyen tartásod. attól vagy megijed,vagy megőrül,az érzései függvényében.. ;)

2011. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!