Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El szeretném felejteni, unom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném felejteni, unom, h felesleges energiát ölök bele. De a szívem nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiányzik, nagyon. pedig tudom, h kihasznált vagyis nem biztos nem tudom 100%-ra mondani. Összevissza kavarognak a dolgok a fejemben. Jó lenne vele lenni, de az eszem azt diktálja, h nem.

De végül is m1, hiszen őt nem érdeklem, 37 napja nem beszélünk...

Próbálok nem rá gondolni, lefoglalni magam, de nem megy. Jön az este, jön minden és én csak rá gondolok.

Keresni én már én nem fogom. Főleg azok után nem, h én elmondtam neki az érzéseimet,és ő közölte, h nem tudja viszonozni a szerelmemet.Kedvel, tetszem neki, de nem. És többet nem keresett.

Őszintén: el vagyok keseredve...


2011. dec. 28. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmit
2011. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A semmittevés nem az én stílusom. Egyszerűen nem tudom, h lehetne elengedni őt.
2011. dec. 28. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem beszélsz vele nem is mész semmire... vagy csak töróej bele
2011. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem beszélhetek vele.
2011. dec. 28. 12:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a te stílusod akkor csinálj amit akarsz akkor nem kell kérdéseket feltenned.Nem szeretne tőled semmit kár erőltetni...
2011. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Keresd meg, ne légy nyuszi, mert elszalad a boldogság. Semmi nem bukhatsz, ha megkeresed. Ha nem érezne semmit, nem lett volna a közeledben.


Csak úgy derülhet ki, ha aközeledben van és esélyt kap arra, hogy lépjen. Ez nem mindenkinél megy egyik napról a másikra. Van akinek ehhez hónapokra van szüksége, és te most még el is résmisztetted. Ha valaha is azt gondolta, kedveled, most biztos elillant ez az érzés benne. De még helyre lehet hozni.


Keresd meg! Ne beszélj szerelemről, nagy dolgokról neki, csak simán mintha mi sem történt volna!

2011. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már volt egy 1 hónapos szünetünk. Azok után is én kerestem. Nagyon örült neki, akkor. De most már...kitudja lehet el is felejtett.

Be kell vallanom nem kezeltem vmi fenségesen a kapcsolatunkat.

De ő sztem csak szexet akart tőlem, bár sokszor hosszasan, akár órákon át beszélgettünk. Nem tudom, nem tudom, nem tudom....

2011. dec. 28. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet még ezen hónapokig szenvedni, ennek akkor is vége. A saját érdeked, hogy túllépj rajta.
2011. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Valaki, ha megakar fektetni, nem gürizik érted sokáig, ha nem jön össze, keres mást. Nem fog veled órákat csevegni.


Szerintem keresd meg, mert elcseszted, elbizonytalanítottad. Te mit éreznél, ha kedvelnél valakit, de leráz, majd megkeres, majd megint leráz. Azt se tudnám hova tegyem, azt gondolnám:

1. szórakozik velem, hülyének néz

2. nem tudja kedvel-e engem, ergó várok még, csendben közeledek


Én nem mernélek randira hívni, bárhogy is kedvelnélek, pont az ilyen érzelmi kilengések miatt.


Keresd meg és adj magatoknak időt. Hagyd, hogy szabadon alakuljanak a dolgok!

2011. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én mindig pozitívan álltam hozzá...

Igen vannak érzelmi kilengéseim, de ezekből neki is van elég...

Nem tudom mit várt tőlem. Nem tudom vár e egyáltalán tőlem vmit is...

és vártam, h az idő majd feledteti, stbstb de hát b@ssza meg, csak még jobban felkavar.

2011. dec. 28. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!