Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baj van velem? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem? Tényleg annyira selejt lennék hogy ne tudjak szeretni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeség, mert nincs olyan h vki ne tudjon szeretni... mindig ezt hallom vissza. de egyszerűen mindig kiszeretek az emberekből. amikor közelről megismerem őket egyre több hibát veszek észre. és már a kis hibák miatt is kiábrándulok belőle. mindig próbálom elfogadni, elfojtani magamnak de nem megy... a tök alap dolgok is idegesítenek néha... pedig tényleg szeretnék szívből szeretni valakit.. mi baj van velem? simán nem találom aki kell vagy mi? meg elegem van a drámából ami vele jár. egyszerűen dühít ha belegondolok abba a szenvedésbe ami vele jár. mindig rohannom kellett hogy talizzak azzal akivel éépp jártam mde nem maradt időm magamra... plédául nem volt mikor gitároznom se.. mikor nem voltam vele akkor gépnél ültem h tudjak vele beszélni... és mikor mondtam h nem kell egymáshoz nőnünk akkor meg nem bírta nélkülem. ha együtt voltunk akkor is csak ölelés megállás nélkül. utálom!!!!44 én egészen máshogy akarom ezt az egészet. gyűlölöm a tini szerelmet. igaz szerelmet akarok de hogy mikor már az is idegesít ha rágondolok....? vagy éppen túl jóban vagyok valakivel hogy ezzel elrontsam mert 2 hónapnál hoszabb kapcsolatom még nem volt. hogy lehetek ennyire selejt?? :"D
2011. dec. 28. 03:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2011. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok nyavajgós típus azt tisztázzuk. magamba szoktam folytani. csak egy idő után elég nehéz és ki kellett adnom magamból.. szóval ha nem ismersz de ítélj el... a fájdalom pedig nem érdekel... már megszoktam. sőt néha legszívesebben azt kívánom hogy fájjon még jobban... tudom kicsit betegen hangzik. de valahogy belenevetnék néha a fájdalom "képébe" és megkérdezném h csak ennyit bírsz? a magány se ismeretlen fogalom számomra.... nem érdekel ha megbánom csak szeressek valakit... =/ inkább érzek fájdalmat mint semmit sem... az h hol lakom m1...
2011. dec. 28. 16:30
 23/23 A kérdező kommentje:
egyébként 20. válaszoló. sajnálom ami veled történt... =/
2011. dec. 28. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!