Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baj van velem? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem? Tényleg annyira selejt lennék hogy ne tudjak szeretni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeség, mert nincs olyan h vki ne tudjon szeretni... mindig ezt hallom vissza. de egyszerűen mindig kiszeretek az emberekből. amikor közelről megismerem őket egyre több hibát veszek észre. és már a kis hibák miatt is kiábrándulok belőle. mindig próbálom elfogadni, elfojtani magamnak de nem megy... a tök alap dolgok is idegesítenek néha... pedig tényleg szeretnék szívből szeretni valakit.. mi baj van velem? simán nem találom aki kell vagy mi? meg elegem van a drámából ami vele jár. egyszerűen dühít ha belegondolok abba a szenvedésbe ami vele jár. mindig rohannom kellett hogy talizzak azzal akivel éépp jártam mde nem maradt időm magamra... plédául nem volt mikor gitároznom se.. mikor nem voltam vele akkor gépnél ültem h tudjak vele beszélni... és mikor mondtam h nem kell egymáshoz nőnünk akkor meg nem bírta nélkülem. ha együtt voltunk akkor is csak ölelés megállás nélkül. utálom!!!!44 én egészen máshogy akarom ezt az egészet. gyűlölöm a tini szerelmet. igaz szerelmet akarok de hogy mikor már az is idegesít ha rágondolok....? vagy éppen túl jóban vagyok valakivel hogy ezzel elrontsam mert 2 hónapnál hoszabb kapcsolatom még nem volt. hogy lehetek ennyire selejt?? :"D
2011. dec. 28. 03:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nem vagy selejt csak egy elkényeztetett tini aki minden szar miatt lázad... jobb lenne ha kicsit magadba néznél mert hogy is van a mondás:

"más szemében a szálkát sajátba a gerendát se?"

2011. dec. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy selejt, először magad szeresd, aztán másokat, magaddal van bajod, utálod magad, nem szereted, ezen változtass.

21f

2011. dec. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
első válaszoló.... hidd el eleget nézek magamba... nem vok elkényeztetett tini. szenvedtem épp eleget. :) második... az biztos h magammal gondjaim vannak.. nem tudom ki vagyok. azt se tudom ki akarok lenni. nem tudom mi a célom. rengeteg a kérdésem amire nem kaphatok választ. össze vagyok zavarodva.
2011. dec. 28. 03:30
 4/23 anonim ***** válasza:

első vagyok:


ha azokra a kérdésekre amit a komentedbe feltetél csak akkro fogsz 100% os pontosságu választ kapni mikor meghalsz... addig meg élni kell és az álltalad kitüzött célokat elérni...

2011. dec. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van a probléma, magadat kell szeretned, pszichológus segít ebben hogy tanuld meg, és ha ez megvan utána jön a párkapcsolat stb.
2011. dec. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
és ha nincsenek céljaim? nem tudom mit szeretnék. nem tudom mit kövessek... =// elviselhetetlen.
2011. dec. 28. 03:38
 7/23 A kérdező kommentje:
örülnék ha kaphatnék ilyen segítséget... de a szüleimmel nem nagyon beszélem meg az ilyesmit. és nem jelenthetem ki hogy pszichológushoz szeretnék menni...
2011. dec. 28. 03:41
 8/23 anonim ***** válasza:
akkor viszont felnött se vagy... akármiylen specko helyre mész mindenhol ezt mondják majd a pszihologusok hogy akkor nem is vagy felnött csak egy nagyra nöt ovodás... azoknak nincs csak céljuk...
2011. dec. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hülyeség, hogy cska az ovodásoknak nincsenek céljaik.

Igen is vannak felnőtt emberek is akik nem célok alapján élnek.


Kérdező, neked először magadat kéne megtalálnod. Megkeresned mi az amit szeretsz csinálni, mik azok a lehetséges opciók, hogy mi szeretnél lenni.

Ha végképp nem tudod, neten töltsél ki személyiség teszteket. Némelyik teszt a végén kidob pár karrier tippet is. Hogy a te személyiséged hova passzolna.


Bár nem lennék biztos abban, hogy azért vagy képtelen szeretni mert nincsenek céljaid. Azt azonban nem árt tisztázni, hogy tényleg szükséged van-e valakire vagy csak a külső elvárások miatt csinálod...


No meg azt sem ártana tisztázni, hogy fiú vagy esetleg lány vagy-e. Mert a szöveged alapján inkább lánynak nézlek, de ma már ezt a fene se tudja megmondani...



21F

2011. dec. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
lány vagyok. életcélom csak a jelenlegi felállást nézve nincs sok esély rá amíg nem találok magamra. azt pedig nem tudom hogy csináljam. nem tudom hogy induljak el... azért a célért még nem is tudok tenni igazából.. csak azt nem tudom hogy magammal szembe mi a célom.. nehéz megfogalmazni de remélem azért érthetően leírtam.. és nem nagyon érdekelnek a külső elvárások... csak szeretném hogy valaki értse amit mondok... ott legyen.. de főleg hogy bebizonyítsam magamnak hogy igenis tudok szívből szeretni...
2011. dec. 28. 03:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!