Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baj van velem? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem? Tényleg annyira selejt lennék hogy ne tudjak szeretni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeség, mert nincs olyan h vki ne tudjon szeretni... mindig ezt hallom vissza. de egyszerűen mindig kiszeretek az emberekből. amikor közelről megismerem őket egyre több hibát veszek észre. és már a kis hibák miatt is kiábrándulok belőle. mindig próbálom elfogadni, elfojtani magamnak de nem megy... a tök alap dolgok is idegesítenek néha... pedig tényleg szeretnék szívből szeretni valakit.. mi baj van velem? simán nem találom aki kell vagy mi? meg elegem van a drámából ami vele jár. egyszerűen dühít ha belegondolok abba a szenvedésbe ami vele jár. mindig rohannom kellett hogy talizzak azzal akivel éépp jártam mde nem maradt időm magamra... plédául nem volt mikor gitároznom se.. mikor nem voltam vele akkor gépnél ültem h tudjak vele beszélni... és mikor mondtam h nem kell egymáshoz nőnünk akkor meg nem bírta nélkülem. ha együtt voltunk akkor is csak ölelés megállás nélkül. utálom!!!!44 én egészen máshogy akarom ezt az egészet. gyűlölöm a tini szerelmet. igaz szerelmet akarok de hogy mikor már az is idegesít ha rágondolok....? vagy éppen túl jóban vagyok valakivel hogy ezzel elrontsam mert 2 hónapnál hoszabb kapcsolatom még nem volt. hogy lehetek ennyire selejt?? :"D
2011. dec. 28. 03:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ha nincsenek céljaid szerezz, biztosan van amit szeretsz csinálni, ha szeretsz sütni legyél pék pl.
2011. dec. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
az életcéllal nincs problémám. csak a kisebb célokkal amik kellenek hozzá. amit a közel jövőben akarok elérni... talán az hogy rendbe akarom rakni magam. csak nem tudom hogyan...
2011. dec. 28. 04:02
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát akkor rakd rendbe magad!!! Legyen ez a kicsi cél!


De amúgy hány éves vagy?



21F

2011. dec. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
16 :)
2011. dec. 28. 04:21
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld magad először is, majd jobb lesz, először fogadd el magad és kezdd el keresni azt akire vágysz, ismerj meg sokakat és válassz közülük.
2011. dec. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget majd igyekszem... :)
2011. dec. 28. 04:21
 17/23 anonim ***** válasza:
16 évesen ne várj nagy dolgokat az élettől...
2011. dec. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%
én meg pont az ilyen siránkozó majmoktól tudok agygörcsöt kapni, jó úton haladsz.
2011. dec. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%

Mert tini vagy, kiccsillag, az a bajod. Hormontúltengés. Túl leszel rajta. :D Nem kell túl sokat agyalni, néha persze előre gondolkodni igen, de feleslegesen agyalni nem.

Magadat fogadd el: Ilyen vagyok. Pont. Utána már lehet változtatni, ha nem tetszik, de először ezt tedd meg.

2011. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Szia

Én is pontosan ilyen voltam. Főképp azért, mert féltem, hogy megbántanak.Senkit nem tudtam szeretni, úgy mentem bele a kapcsolatokba, hogy oké, végülis.. egy próbát megér. Egészen mostanáig. Most is így kezdtem, aztán pár hónap után elhittem, hogy megbízhatok az illetőben, és hagytam, hogy beleszeressek. Nem kellett volna. Most se éjjelem se nappalom, mert egyedül maradtam. Borzalmasan fáj minden perc, amit tovább kell élnem. Úgyhogy megint visszatérek a régi 'hitvallásomhoz', hogy soha senkinek nem engedem, hogy beleszeressek, mert csak fájdalmat fog okozni. Nem vagy selejt, csak erős a 'védelmi rendszered'. És hidd el, nem fogod megúszni, te is beleszeretsz majd valakibe. Csak kívánom, hogy te ne járj úgy, mint én.

2011. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!