Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járna velem? Egy 19 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járna velem? Egy 19 éves fiú lennék.

Figyelt kérdés
Sokszor voltam szerelmes kb. 16-szor. De ez mind plátói (sajnos). Régen azt hittem hogy mindent tudok a szerelemről, de ahogy pereg az idő egyre jobban érzem azt, hogy egyáltalán nem tudom mi az a szerelem! Általában a külsőm miatt ítélnek meg ami rossz de a mai világban elfogadott. Van egy lány 16 éves tetszik is meg jóban vagyunk (osztály társam: és aki meg kérdezni elvégeztem egy szakmát és most érettséire készülök). De nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok e bele vagy csak vonzalom. Erre úgysem tudtok választ adni de arra igen, hogy hogyan derítsem ki hogy járna-e velem.
2011. dec. 25. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szívesen lennék 19 éves fiú
2011. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy módja van, hogy kiderítsd, próbálkoznod kell nála
2011. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Igazából nem olvastam végig a kérdést, mert megakadt azon a szemem, hogy 16x szerelmesnek lenni, 19 év alatt?! Azok nem lehettek túl komoly szerelmek, már ne haragudj.
2011. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Ez azért van mert még nem értél meg annyira, hogy rájöjj arra, hogy nem létezik olyan nő aki megérdemelné ,hogy szeressed. De majd eljön ennek is az ideje amikor már talán a farkad ki lessz az egészel ,hogy neked kell megfelelni. ÉS látod akkor fordul meg benned valami ami csak egy apró bár igen igaz gondoloat. Hogy az a legnyagyobb szar aki szeret ezt mondja egy nő, ha valaki ezt mondja neki sokszor egymás után ritmikussan, ha nem attól halja akitől elképzelni. Akitől elképzeli az lehet mondjunk egy eminem,justin vagy épp a suli leg gazdagabb csávója de nem te!.

NEM ÉRDEMLIK MEG:)

nagyon egyszerű nem azon kell gondolkodnod, hogy ő most szeret?? vagy mivan? szép vagyok e neki vagy csúnya??

folyton a dugáson járjon az eszed, ha nővel beszélsz! mert csak akkor fogsz elérni nála valamit. Ha meg nem akkor keresel mást. De ha már nem veszíthetsz úgyse semmit akkor min izgulsz? játszod nekik a nagymenőt mert köz hiedelemmel elentétbe erre ugranak.

Próbálsz alkalmazkodni a stílusához, Ha egy ilyen kis 80% ba bele eső ribanc mint itt mo-ország-on akkor bunkó vagy vele fogdozod a csöcsét. Néha megjegyzed ,hogy szép a haja meg, hogy rá vernéd...vagy valami de nem ilyen kis b*zissan mint ahogy napiszaron látod. Tényleg mintha komolyan gondolnád. És hidd el ,hogy már egy csomó mindent át ugrottál...szexel lehet a legkönnyebben megközelíteni a nőt mert haszon élőlény.

A másik , ha normális akkor próbálj úgy tenni mintha a különleges lenne számodra..mehet a nyálas szöveg ami a nyálas pina szádat haggya el és a tiéd.-

De az ne mennyen ki a fejedből, hogy te vagy a jobb mert te vagy a férfi!...:D primitív tudom de, ha ezzel élsz akkor sikeresebb leszel. Alfa hímmé kell változni, hogy megdughasd a szukákat, menny el gyúrni vagy valami. Közbe maradj szabad ne fügj senkitől.

Ennyi 4000 dislike-om lessz de ez az igazság legalábbis engem erre tanít az élet..ja és a nőket tiszeld meg érdemlik, hogy szopják a farkad:) ha persze találsz egy normálissat akkor máshogy viselkedj de CSAK AKKOR.

légy önmagad? ha már benned van egy ilyen féle dolog akkor ennek adj teret;) szia 19/f

2011. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy csajozós, de azt tudom, hogyha többet akarsz tőle, akkor ne úgy viselkedj, mintha csak a barátja lennél. A nők szeretik a magabiztosságot, és azt, hogyha nem fél tőlük az ember. Először is döntsd el, hogy akarod-e őt. Ha igen, akkor tudasd vele. Figyelj arra, hogy hogyan viselkedik mikor egymással vagytok, és akkor már nem lesz nehéz leszűrni, hogy tetszel-e neki.
2011. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen olyan 4 kis gyerek kori! De én úgy szeretném ezt megtudni, hogy ne buktassam le magam mert ha nem érez semmit akkor legalább maradjak meg vele barát! :)
2011. dec. 26. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még semmi akadálya a barátságnak, ha megtudja, hogy tetszik neked. Főleg, hogy olyankor azt szokták mondani, mikor nem jön be valaki a csajnak, hogy "legyünk inkább csak barátok", "nem akarom tönkretenni ezt a barátságot" vagy valami egyéb kamu dumát :D
2011. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen nálam mind ezt mondta, és a végeredmény az lett az esetek 90%-ban, hogy megszakadt a barátság és ez esetben nem akarom ! :)
2011. dec. 26. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!