Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak?! Röviden nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak?! Röviden nem tudom leírni ilyen szeretős dolgokra lennék kíváncsi! Mit vártok el egy női szeretőtől? Tanács? Ha valaki el mélyülne ezen velem kicsit, örülnék.!

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szívesen elmélyülnék veled.

Ha nyíltan és őszintén tudtok beszélni a szexről, akkor kérdezd meg hogy mi a vágya, és tedd meg neki.

2011. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de épp ezt a + szeretném, hogy ne keljen megkérdeznem... Tudni szeretném mi a amit ti férfiak a szívetek mélyén szeretnétek de nem mondjátok ki:)Köszi h válaszoltál
2011. márc. 9. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem mindenkinél más.

De szinte mindenkinek az orális szex végig, arcra élvezés, anális szex, kikötözés stb.

Ha egyszerűen kijelented neki hogy most azt csinálsz velem amit akarsz, hát ezt sem sokan jellemzik negatívummal.

De ez csak az én véleményem nem biztos hogy mindenkinél bejön, de hidd el hogy a legtöbb férfi ezekre vágyik.

Most majd jönnek a 15 évesek és mondják hogy ők ezt soha nem várnák el a párjuktól meg bla-bla...


Ha gondolod szívesen beszélgethetünk privátban is.

33F

2011. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!