Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz elhinni hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz elhinni hogy egy fiú egyszerű dolgokra vágyik?

Figyelt kérdés

miért hiszik a lányok azt hogy a fiúk csak szexet akarnak?

17/f


2011. máj. 20. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amiért a fiúk azt hiszik, hogy a lányoknak csak a pénz kell.
2011. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát én még szegény pasit nem láttam jó nővel...
2011. máj. 20. 22:10
 3/10 A kérdező kommentje:
am meg nem hiszem ezt... persze vannak akiket a pénz érdekli
2011. máj. 20. 22:11
 4/10 A kérdező kommentje:
érdekel*
2011. máj. 20. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

22:10

Én meg nem láttam még olyan pasit, akit nem elsősorban a szex érdekelt volna, toronymagasan más "egyszerű dolgok" felett (legalábbis a kapcsolat elején) és nem ismerek olyan lányt, aki látott volna már ilyet. Persze hallottunk már ilyesmiről, meg hallottunk már a Yety-ről, meg a Loch ness-is szörnyről is... :D

Amúgy hiszek én mindenben... :D

2011. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért hiszik? Hát azért mert a fiúk csak szexet akarnak. Aki nem, az esetleg impotens...

Miért amúgy ez bonyolult dolog? Szerintem ez is egyszerű dolog.. :D

2011. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Buták vagytok.


Annak az embernek, akinek magas az érzelmi intelligenciája, nem fog a szextől, meg úgy egyáltalán a fizikai léttől függeni. Neki többet fognak érni a szeretet, és a tiszta lélek.


Ez férfiakra, nőkre egyáltalán igaz. Amelyik nőnek nő létére az érzelmi intelligenciája a béka segge alatt tanyázik, abból egy ribanc lesz. Az ilyenek nem különböznek a "csakszexrekellesz" fiúktól egyáltalán.


Ezen meg gondolkodjatok el.

2011. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22:42


Végre értelmesen megfogalmazta a lényeget, szemben a sok gyökérrel, aki egyből azzal jön, hogy igen, de a fiúk meg azt hiszik, hogy a csajoknak pedig a pénz számít és amelyik pasi nem akarja, az impotens. Idióták.

2011. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én voltam már annyira szerelmes, h azt se bántam volna, ha a lány soha nem fexik le velem, csak maradjunk együtt örökre. De nem maradtunk együtt, mert nem nézek ki elég jól.
2011. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

f*sza xD ezek szerint impotens vagyok..

az értelmes (nem férfiszidalmazó) válaszokat köszönöm...

2011. máj. 21. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!