Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen egyszerű lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen egyszerű lenne?

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy fiú akkor tényleg elég annyi, hogy a szemébe nézek és rámosolygok ahhoz, hogy észrevegyen?
2011. okt. 22. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen-talán nem. Egy próbát megér. :) Ha olyan p-öcs, mint pl én, akkor lehet, hogy csak utólag jön rá... :)
2011. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 life is beautiful ***** válasza:
arra elég hogy ráébreszd ,vagy elgondolkodtasd hogy "vajon azért néz így rám mer bejövök neki" ,de ha kevés az önbizalma akkor ez nem elég arra hogy lépjen, ekkor neked kell..ez van.sprite
2011. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, de speciel nekem elég lenne ha párszor ezt csinálnád.
2011. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nézhet egy lány, mosolyoghat is, sőt, még fejen is állhat, akkor sem merek hozzá odamenni. Ez van, ilyen gyökér vagyok. 18F
2011. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg kevés az önbizalma (mint nekem). "Mikor odanéznél, ő lehet, hogy szándékosan elnéz. Aztán elkezd(ek) gondolkodni, hogy vajon azért nézet rám mert tetszem vagy csak véletlen idenézett. De ha észreveszi, hogy ránézek akkor azt hiszin, hogy tetszik és én neki nem és többet hozzám se szól."
2011. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát... Ezzel adhatsz jelet... bár ez még semmi sem.

Nálam elég gyakran előfordul, hogy mosolygás meg szemembe nézés, aztán mégse lesz belőle semmi. Randizásnál is előfordul, hogy a szemembe néz a csaj. de valahogy mostanában egy randiból se lesz semmi.


Szóval ennél szerintem azért komolyabb jeleket kéne adni.

Mert fogalma se lehet, hogy csak spontán mosoly volt, és esélye se lenne, vagy tényleg akarsz valamit.


A helyzettől is függ... mert egy "vadidegen" csaj csinálja ezt, akkor leginkább fingom nincs hogy mit kezdjek vele. legfeljebb vissza mosolygok. Ez van, nem vagyok túl gyakorlott. De szerintem a fiúk 90%-a sem.

2011. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Engem tök feltűnően bámult egy lány egyszer buszon, egyértelmű volt, hogy engem, de mégsem mertem lépni.

2011. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szöcske005 válasza:

Igazuk van a fiuknak neked kell lépned, mert a fiúk vissza húzódobbak lettek, aminek mi nők vagyunk az okai.

Ha nem jönnek oda az a baj, ha meg odamennek,akkor pedig a nők nagy része úgy tesz, mintha nem is érdekelné.(főleg, ha ott vannak a barátnői.)

Megfordult a világ a csajoknak kell kezdeményezni, de remélem még udvarolni nem.

26/N

2011. okt. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!