Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutatkozzak be?

Figyelt kérdés

Találkozni fogok a barátom szüleivel... És nem szeretnék semmit elrontani...

Tehát először is...

Hogy köszönjek? Jó napot vagy csókolom? Esetleg más?

A másik meg hogy hogy mutatkozzak be? Azt mondjam mondjuk hogy "Kis Pista vagyok" vagy elég hogy "Pista vagyok"?

Előre is köszi:))


2011. dec. 27. 22:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))

Szerintem a 2. eset lesz, állítólag elég jó fejek a szülei:)

2011. dec. 28. 08:38
 12/14 kovpet ***** válasza:
100%

Most miért is kellett lepontozni az 5-ös hozzászólásom?

Nem mintha érdekelne a pontszámom, nem kapok utána pénzt :)


De ha egy 12-13 éves jónapotozik az talán túl hivatalos, ha viszont egy húszéves csókolomoz egy férfit, az sem normális.


Na mindegy :)

2011. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az véletlen volt, félre nyomtam bocsi:)

De most felpontozlak:)

2011. dec. 28. 10:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Amíg 17+ éves vagy mehet a ,,Jó napot,, és csakig a teljes neveddel. Tehát ,,Jó napot, Kiss Pista vagyok,,. Amennyiben ha este mész, természetes h Jó estét fogsz koszonni, és mivel itt vannak az unnepek, azt is kívánsz.

Egy jo tanács, egyezz meg a pároddal, h ha kellemetlenre fordulna a szituácio vonuljatok be a szobájába. A párod segít majd.

2011. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!