Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutatkozzak be?

Figyelt kérdés

Találkozni fogok a barátom szüleivel... És nem szeretnék semmit elrontani...

Tehát először is...

Hogy köszönjek? Jó napot vagy csókolom? Esetleg más?

A másik meg hogy hogy mutatkozzak be? Azt mondjam mondjuk hogy "Kis Pista vagyok" vagy elég hogy "Pista vagyok"?

Előre is köszi:))


2011. dec. 27. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Általában a férfiaknak "Jó napot" kívánunk, a nőknek a "kezét csókoljuk" vagy csak csókolomot köszönünk. Bemutatkozáskor a teljes nevedet mondod és vársz. Remélhetőleg az öregék tisztában vannak az etikettel, hogy te köszönsz és mutatkozol be először, és ők nyújtják a kezüket. Ez így illik.
2011. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szija, Gyuri vagyok..." (a hirdetésre jelenkeznék) :D

Komolyan: csináld azt amit az első írt. Az teljesen jó.

2011. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A "csókolom" inkább megfelel, a "jó estét" elég hivatalos. Bemutatkozni viszont illik a teljes nevet mondva. A keresztnevedet amúgy is tudják már.
2011. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Te bu.zi vagy?
2011. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kovpet ***** válasza:
68%
Az sem mindegy, hogy hány éves vagy.
2011. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
szevasz papa adj má ínnii háh:D
2011. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Szasz fater, jógáré az asszonyod, vihetem a lányod után egy körre? Na... Nepislogjá! Kínálj már meg, b@szod?"

Egy életre a szívükbe lopod magad.

2011. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
My name is Bond. James Bond.
2011. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.:)

Az egyik kedves válaszolónak üzenem hogy nem vagyok buz.i, lány vagyok, a kis pista dolog csak egy példa volt... Azt hittem ezt fel lehet fogni...

2011. dec. 27. 23:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy köszönj, ahogy szoktál. Én gyerekkoromban nagyon utáltam a csókolomozást. Szerencsére középiskolában azonnal kinevelték belőlünk.

Nehezen tudnám megállni, hogy nem szóljak vissza valamit, ha a gyerekem párja csókolómmal köszönne. Lehet, hogy zavarba hoznám. Szerintem ne dobj fel ekkora labdát!

Mutatkozz be teljen néven, mert a vezeték nevednél még alig lesz hangod és így legalább a keresztnevedet hallani fogják.

Amúgy két eset van:

1. A szülő legalább annyira izgul, mint te.

2. A szülő annyira laza, hogy 2 perc után te is jól fogd érezni magad.


35/F

2011. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!