Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatkozzak be neki, vagy hagyjam inkább? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy srác, 24 éves, már poénkodtunk egymással, elég jó fejnek ismertem meg. Egy fagyi-kiszolgálóban dolgozik, és szeretnék vele megismerkedni.. semmi komolyra nem gondolok, csak barátkozni akarok, viszont félek, hogy ő félreértelmezné. Nem szeretném, hogy a mostani 'kapcsolatunk' elromoljon, szerintetek mit tegyek? 14/L
2010. aug. 29. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
azzal nem rontod el a kapcsolatotokat,ha beszelgettek,de azert nem arta beszelgetes kozben arra is celozni,hogy te csak baratsagot akarsz,semmi tobbet
2010. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 év sok. Barátkozásnál is és ebben a korban párkapcsolatnál is. És nem akarlak megbántani, de az ilyen helyen dolgozó pasik (főleg ez a korosztály) nagyon sok lánnyal poénkodik. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen akivel "flörtöl", szóval sztem ne nagyon ess bele...
2010. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, és észre is vettem, hogy szinte mindenkivel poénkodik. Nem is terveztem, hogy belehabarodok, csak szeretek ismerkedni. Van már más ilyen korú ismerősöm, vele is jókat tudok beszélgetni, csak ez a srác picit másabb, azért vagyok tanácstalan :) Azért köszönök a válaszokat!
2010. aug. 29. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol dolgozik ez a fiú? Mert énis ismerek egy ilyet:)
2010. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
00:48-nak: Nyíregyházán
2010. aug. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!