Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi fér bele? Meddig mehetek el?

Figyelt kérdés

Középiskolai tanárnő vagyok és azt hiszem beleszerettem egy volt tanítványomba. Mielőtt valaki nekem esne, ő már végzett a főiskolával és dolgozó férfi.

Be kell vallanom, mindig is vonzódtam hozzá(szerintem minden tanár találkozik olyan diákkal a pályája során, aki iránt többet érez, mint kellene). Sosem felejtem el a szalagavatóját, ahol felkért táncolni. Kis híján megcsókolt, de kitértem, mert így volt helyes. (azt hiszem mind tudjuk miért). Ezután megszakadt a kapcsolat 4 évre, én közben elváltam, ő pedig férfivé érett.

A sors úgy hozta, hogy nem is olyan régen egymásba botlottunk, elbeszélgettünk és elhívott egy szilveszteri buliba. Gondolkodás nélkül igent mondtam. Viszont azóta átgondoltam az egészet és nagyon elbizonytalanodtam. Mi van, ha túl sokat képzelek bele? Mi van, ha nem tudok uralkodni magamon? Mit szólnának a kollégák, ha kiderülne, hogy az iskola volt diákjával van kapcsolatom?

Őszintén szólva, randizási tanácsokat is szívesen hallanék, mert 1000 éve nem volt részem benne. Nem volt kapcsolatom, mióta elváltam és talán a gyerekeknek is sok lenne ez most.


2011. dec. 26. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg pont ez a gond? Nem akarod, hogy sor kerüljön rá?
2011. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem szeretném elsietni, a fiatalok viszont könnyen adják magukat. Mi van, ha túl sokáig húzom és ezzel ellököm magamtól?

Őszintén megvallva, nem is igazán kívánom már a szexet. Tudjátok, a volt férjem egy erőszakos állat volt, ha ivott és mély nyomokat hagyott bennem ezen a téren.

2011. dec. 26. 21:25
 13/19 bánomisén ***** válasza:
Nem is kell elsietni semmit. Az, hogy együtt buliztok Szilveszterkor, nem jelenti, hogy ugyanabban az ágyban kell kikötnötök. Ha jól értelmezem, akkor ez az első randitok, akkor ebbe az estébe-éjszakába annyinak kell beleférni, amennyi szerinted egy első randiba belefér.
2011. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnálatos. Tudom nehéz lehet neked, de nem mindenki olyan mint a volt férjed... Szerintem e miatt ne foszd meg sem magad sem a társad ettől az élvezettől. Mint írtam egyébként csak azt csináld meg amit szeretnél! Ha nem szeretnél egyből szexet akkor nem kell belemenned. De akár rövid távon is egy férfi és egy nő egészséges kapcsolatának része a szex is... Sajnálom, hogy így elbántak veled.
2011. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sors meg hasonló f*szságok. Ilyet is csak egy nő kérdezhet.

Eleve ki a francot érdekel a kollégák és mások véleménye? Ha annyira fontos lenne neked a srác nem nagyon érdekelne a véleményük.

Honnan veszed, hogy nem csak kedves akart lenni azzal, hogy elhívott? Mi van, ha már neki is van valakije? Csupa kérdés.

Talán te képzelsz bele túl sokat.

2011. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez aztán jót tett az önbizalmamnak...
2011. dec. 28. 21:06
 17/19 anonim ***** válasza:
Tudod jól,hogy erre senki sem válaszolhat. Ezt saját magadnak kell eldöntened és utána járnod. Én szurkolok és kérem a további fejleményeket. ;)
2011. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Jól sikerült a buli. Azóta együtt vagyunk és minden téren tökéletes partner.
2012. jan. 16. 21:02
 19/19 anonim ***** válasza:
gratula
2012. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!