Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám az anyukám halálába...

Apukám az anyukám halálába betegedett vajon bele?

Figyelt kérdés
Anyum 10 éve halt meg. Amíg élt sokat veszekedtek, de amúgy mindenben számítottak egymásra, én úgy emlékszem vissza az ő kapcsolatukra hogy szerették egymást (sokszor ölelgették egymást, puszi stb. na persze illendő keretek között). Aztán anyu meghalt, és apu sokáig maga alatt volt, alkoholista lett (amúgyis iszogatott de utána mégjobban) ha beszélt róla mindig könnyes lett a szeme...Meg mondott olyat is hogy sajnálja hogy nem hamarabb találkoztak (35 évesek voltak mikor összejöttek). Aztán a pia és a cigi miatt ő is meghalt. Ez depresszió lehetett?
2011. dec. 18. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg inkább mély fájdalom.

Először. Utána már beleragadt a mocsárba, és nem bírt kimászni belőle.

2011. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De amúgy meg azért voltam rá sokszor mérges (ami miatt nagy lelkiismeret furdalásom van) hogy anyu halála után kb 5-6 hónap múlva már lett neki új nője...Ez nekem sz*rul esett (11 éves voltam) nem tudtam elfogadni hogy tovább lépett ilyen hamar, és mindig mondta hogy "Anyádat soha sem fogom tudni elfelejteni, nagyon szerettem őt, de kell valaki". Tudom ez már mindegy, de sokszor gondolkozom ezen...
2011. dec. 18. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne ítéld el őt. Próbálkozott visszatérni az életbe -talán pont miattad, ne maradj teljesen árván.

De, ahogy írod, úgy tűnik, a fájdalomba halt bele, nem sikerült kivédeni pótnővel..

Utánahalt.

2011. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétem!

Igen, utánament. Téged felnevelt tisztességgel, becsülettel. Persze más dolog az, hogy valaki "felejteni" akar egy másik felnőtt társaságában, azon kívül vannak u.n. biológiai szükségletek is, amelyhez szüksége volt egy pót-ra. De a szíve mélyén mindig is a mamádat szerette.


Most te egyébként milyen idős vagy, és kivel élsz?

Lány vagy fiú vagy?

Kikkel töltöd a karácsonyt?

2011. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia nekem is meghalt az anyukám, és csak 23 éves voltam még mai napig sem tudom feldolgozni, de apukám se, viszont apukámnál is volt is meg van is ilyen depressziós dolog gyógyszert szed de mára már csak néha vesz be gyógyszert ha úgy érzi magát hogy ideges,én úgy vettem észre hogy lassan elhagyja a gyógyszert és nem fogja tovább szedni mert hiába fáj neki is meg nekem is ez a dolog másképpen úgyse lesz, sőt azt is észre vettem rajta hogy nem elhagyja magát hanem inkább erősebb és érdeklődik minél több új dolog iránt magyarul nem adja fel mert van neki két gyermeke akiért még érdemes tovább küzdeni és harcolni meg segitséget nyújtani ha arra van szükség.Úgyhogy szerintem a te apukád inkább feladta a harcot az életel szemben és eltávozott az anyukád után mint hogy inkább tovább küzdött volna mondjuk érted csak hogy arra nem gondolva hogy mi lesz a gyerekével aki hátra marad és mondjuk egy apai segitségre lenne szüksége.És bocsánat ha ezzel valakit meg sértettem de én így gondolom
2011. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mucus98 válasza:

Ez nagyon durva történet. Nagyon sajnálom :'(

Ez tiszta szerelem.. apud anyud után ment..szegények..

részvétem :'(

2012. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!