Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor betegedett meg először...

Mikor betegedett meg először a babátok? És mi baja volt? Azt pedig hogy viselte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 03:25
 1/10 anonim ***** válasza:
9 hónaposan taknyos lett, majd beindult 4 foga, aztán torokgyulladás. Az éjszakáink szörnyűek voltak, nappal állandóan rajtam akart lenni. Olyan volt, mint egy pici baba. Sokat sírt keservesen.
2010. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 hetesen.volt bent a kórházba egy beteg ápolólónő.én attól kaptam el a megfázást,majd 2 hét múlva a babám is.3 hétig tartott mire kilábalt.szegényke.de aztán 8 hónapig semmi.de amikor jön a fogunk van egy kis taknyosság,sőt torokfájás is.
2010. márc. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 és fél hónaposan megfázott,nagyon köhögött,folyt az orra.2 hétbe telt,mire meggyógyult.
2010. márc. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fél éves volt, 6,5 hós, amikor a fogzás miatt legyengült az immunrendszere és összeszedett egy jó kis vírust, talán torokgyulladást :( Nehezen viselt, magas láza volt napokig :( Ráadásul a fogacskák is jöttek. De egy hét altt rendbe jött, azóta is makk egészséges, 10 hónapos lurkó :)
2010. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt mondta a dokink, hogy nem a fogzás miatt lesznek betegek, hanem azért indulnak meg a fogak, mert valami betegség dolgozik a babában. (Ez nem tartozott ide szorosan, csak érdemes tudni.)
2010. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, most kapta el ezt a hasmenést.Bár nálunk járvány van.Szerencsére sem a hangulatán, sem az étvágyán nem látszott meg.
2010. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónaposan volt először beteg. Roseola ismertebb nevén " háromnapos láz " betegsége volt. Elég nyügi és aluszékony volt abban a három napban,játszani sem volt kedve, de amint lement a láza már visszatért minden a régi kereékvágásba. A 4. napon, mikor már nem volt lázas, tele lett a teste apró piros kiütésekkel, de ez őt egyáltalán nem zavarta, mert nem viszketett neki.
2010. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Először 2,5 hónaposan,hörghurutot kapott.

Viszonylag jól viselte,hősiesen tűrte szegénykém a vizsgálatokat,a szurikat,meg minden mást.Talán minket jobban megviselt,mint őt.

Azóta szerencsére komolyabb baj nem volt (kopp-kopp),csak kis láz a fogzás miatt és piros torok.

2010. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 hósan volt először beteg(influenza szerű de rövid lefolyású)és ha hiszed ha nem mi (apa,anya)rosszabbul viseltük mint ő anyira nem voltunk hozzászokva hogy Ő bágyadt,nyügi és semmit nem akar enni.Azóta sem volt beteg,lehet hogy számít az is hogy cicizik!
2010. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megosztottátok velem. Mi még csak 5 hetesek vagyunk, és még nem voltunk betegek (én is kopp kopp) , csak kíváncsi voltam ezekre.
2010. márc. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!