Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mit tehetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit tehetnék, hogy könnyen túllépjek rajta? Hol találhatok mást helyette?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottunk, ő már 3 hete mással jár (amin csodálkozok de mindegy is) és én meghalok a magányban. Utálok egyedül karácsonyozni, a szilveszteri partyt is lemondtam, mert csak párok lennének ott akik szépen pár korty ital után sorban mennének szobára -ha szerencsém van, és nem előttem támadnák le egymást-. Kitalálta az exem, hogy találkozzunk, és próbáljuk meg újrakezdeni, hátha sikerül. De tudom hogy úgy sem sikerülne, okkal szakítottunk, és a mai napig gond lenne ez, ha össze is jönnénk megint. De a magányba belepusztulok, minden porcikám azt kiabálja hogy ne menjek el, semmiképp, viszont a szívem nagyon húz afelé, hogy igent mondjak... Mivel közel másfél évet voltunk összesen együtt, így nem is ismerek lányokat akikkel összejöhetnék, nem tudok csajozni, mert nincs hol. És nem lehet rám mondani hogy otthonülő típus vagyok, mert sokat mászkálok a városban, főleg a pesti oldalon, holnap is egy egész napot töltök bent. "jóképű" vagyok, ha lehet rám ilyet mondani, igaz, nagyon lefogytam a szakítás után, mert nagyon szeret(t)em Őt. Nem tudom mit tehetnék, megőrülök ha egyedül kell szilvesztereznem, és egy újabb évet magányosan kezdeni...

16/F


2011. dec. 26. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

és most pontosan mit akarsz? azt hogy sok lány rád írjon privátot, hogy hú de kedves, rendes srácnak tűnsz, és "jóképű" meg "sovány" vagy, és hogy összejöjj velük??


mert amit leírtál, annak nagyjából ez a lényege..


és sokan mondták már előttem is, NE ITT AKARJ CSAJOZNI!!!!

2011. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ööö nem tudom, ez hogy jött le, nem privátot vártam senkitől. Akkor úgy tettem volna fel a kérdést hogy "nem akar valaki összejönni velem?" Olvasd el a kérdésem, túllépni akarok rajta, nem azt várom hogy rámírjon mindenki.
2011. dec. 26. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:

(első vagyok) rendben, bocsánat, nem megsérteni akartalak. Csak annyi, hogy amit itt leírtál az olyan önsajnálattal van tele, meg leírod hogy merre szoktál járkálni, meg hogy hogy nézel ki, hogy fogytál, meg hogy nem akarod magányosan kezdeni az új évet... Ez kb olyan, hogy valaki sajnáljon meg és legyen végre csajom...

De ha félreérttetelek, elnézést.


Amúgy egy jó tanács. csak azért, hogy ne kezdd magányosan az újévet, ne akarj csajt szerezni!! hidd el, jön az magától! csak olyannal kezdj, akit tényleg szeretnél, és sokáig, vagy örökké vele tudnál lenni. Én pl mindig amikor meglátok egy csajt és tetszik, vagy látom hogy lenne nála esélyem, átgondolom, hogy le tudnám-e élni vele az egész életemet. És ha nem, akkor inkább hagyom a francba. Az exedhez pedig eszedbe ne jusson visszamenni. Összetörte a szívedet, 1 hét alatt túllépett rajtad, valószínűleg soha sem szeretett igazán!!!


Nem olyan nagy tragédia ha 31-én egyedül kell buliznod. Nekem sincs senkim idén szilveszterkor. Sőt. tavaly se volt. Túl lehet élni, végülis, mitől különlegesebb dec31-e, mint mondjuk augusztus 2.-a. mindkettő csak egy nap...

2011. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!