Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy tullepjek rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tullepjek rajta?

Figyelt kérdés

A volt baratom 4,5 honap utan szakitott velem egyik naprol a masikra.Azt mondta,hogy meg fiatalnak erzi magad ehhez a parkapcsolathoz es,hogy mar nem szeret.

Ez mar 2 honapja volt,de en meg mindig nagyon szeretem..

Akad par fiu aki ossze akar jonni velem,de ha en massal vagyok,akkor ugy erzem mintha megcsalnam a volt baratomat,nem tudok rajta tullepni.


2011. aug. 25. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet... Erre nem tudok mit mondani. Én volt, hogy egy évig küzdöttem azzal, hogy elfelejtsek egy fiút. De a végén sikerült. Jöjj össze valamelyik sráccal aki hajt rád. Külön vagytok, nem csinálsz rosszat. És legalább kevesebb időd lesz arra az egyre koncentrálni.
2011. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted, akkor nem azt adod neki, ami neked jó, hanem azt, ami neki jó. Ez ebben az esetben az, hogy hagyod elmenni, saját útját járni, mert Ő ezt választotta.


Aki menni akar, azzal egyet lehet tenni: engedni, segíteni kell ebben.


Amikor elengeded, akkor te is könnyebben érzed majd magad. Nekem gyanús, hogy amit most érzel, az már nem szeretet vagy szerelem, hanem a kötődés, ami ennyi idő alatt is kialakulhat. Ezeket a szálakat el kell tépni, ami fájdalommal jár. Ha megéled a fájdalmat, több leszel általa. Teheted azt is, hogy kerülöd a témát, akkor viszont magaddal fogod cipelni, mint egy terhet. Sokban hasonlít ez a gyászra. Bár nem halt meg, a kapcsolatotok halott. Ha lesz is valaha még közötök egymáshoz, az már nem ennek a kapcsolatnak a folytatása lesz, hanem egy teljesen másik, egy új. Ezért ezt a kapcsolatot "el kell temetni", a veszteségét fel kell dolgozni.

2011. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mind a kettotok valaszat,nagyon bolcsek vagytok,most meg egy kerdes,mivel lemondani mar lemondtam rola,hogzan szuntethetnem meg a kotodesemet?
2011. aug. 25. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Az csak idővel megy.... Van amit csak az idő gyógyít meg
2011. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyászfolyamat fontos. Ha végigjárod, megszűnik a kötődésed. Siettetni nem nagyon lehet, mindenkinek van egy egyéni ritmusa. Ez nem gond, baj csak akkor van, ha elakadsz a folyamatban. Ennek több oka lehet. Például, ha úgy érzed, nem kaptál meg egy esélyt, ami pedig járt volna neked. Vagy egyéb módon tartozik neked valamivel az illető. Amíg ilyen gondolataid vannak, azok életben tartanak egy-egy szálat köztetek. Ha van róla fényképed, és azt nézegeted. Lehet, hogy ezek egyike sem jellemző rád. Nem tudom. Ha mégis van olyan, amivel akadályozod az elszakadást, akkor azt hagyd abba, a többit bátran rábízhatod a sorsra. Éld tovább az életed! És valamennyi idő múlva már csak ritkán fogsz rácsodálkozni, mi is történt veled?
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!