Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIKHOZ SZÓL A KÉRDÉS! Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIKHOZ SZÓL A KÉRDÉS! Mivel lehet egy férfit megfogni?

Figyelt kérdés
Szóval... Milyen fajta viselkedés az amivel a legjobban fel lehet kelteni az érdeklődéseteket egy ismerkedéskor (és megtartani hosszú távon) és mi az, ami teljesen kiábrándító? Nem külsőségekről van szó, csak a személyiség, a viselkedés érdekel. MIRE BUKTOK? :D

2011. dec. 24. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
lasszó,medvecsapda,kombinátfogó:O
2011. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Jó dolgok:


- Nyíltan mondja meg amit akar, nem beszél mellé

- Jó ha engedi magát, de azért ne lépjen túl egy határt a ribanc-ság felé

- El lehet vele beszélgetni férfias dolgokról (fegyverek, autók, motorok, játékok stb. )

- Mindent elmond ha jó, ha rossz, mindent megbeszélünk.


Taszító:


-Féltékenység, kényeskedés

- Ha nincs valamiben igaza, lelép, nem hagy szóhoz jutni

- Hazugság, átverés ezt a két dolgot nagyon rühellem

- Ha órákat képes beszélni mi történt vele, de engem meg se kérdez

- Nem hagyja, hogy egyedül menjek valahová, mindenhova kísérni akar


Hosszú lett picit, bocsi :)

2011. dec. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
amikor egyedül vagyok itthon, egyszer csak kopognak az ajtón, kinyitom és látom, hogy egy csaj áll ott majd ránugrik és elkezd smárolni velem. Hát igen kb ez. 19/f
2011. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igazán ezt nem lehet megfogalmazni, de Èn elönyben részesítem az olyan Nöket, akikkel tudok tartalmasan beszélgetni és nem kínos csendek vannak, hanem repülnek az órák.
2011. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne legyen kis nyafogos, hisztis, hangulatváltozos. Legyen noies. Ne tegye a kis hulyét, inkább legyen értelmes, legyen humorérzéke, a beszéd legyen tényleg komunikácio, ne várja el h csak én beszéljek, de az se, h csak o beszél. Tényleg komunkácio legyen. Egy kicsit hagyja magát, de tényleg ne legyen ribancos. Az elso kommentelohoz kotve: ne beszéljen bofogésrol, fingrol, és igen kakirol sem, menstruáciorol se(ez csak az elejére vonatkozik, amig kezdeti stádiumban van a kapcsolat!, tehát a flort részre!) és az elozo partnerekrol se beszéljen (flortre szol ez is, késobb már a ti dolgotok lesz)Legyen ápolt, sminkelje magát, de csak kicsit, ne vigye tulzásba. Tomoren hirtelen talán ennyi :D
2011. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 asdface ***** válasza:
100%

Az én ideálom:

Kedves,aranyos,mosolygós,érti a viccet,mert elég csipősa humorom,szeretek két értelmű mondatokat mondani,ködösíteni és ezeknek a rosszvégét ne fogja meg és csavarja. :)

Szeretem,ha a világ legapróbb dolgáról is tudunk hosszú perceken keresztül "vitázni" játékosan,az ilyen lányokat nagyon tudom szeretni. Szeresse a gyerekeket. Mutasson érdeklődést,ne hagyja,hogy mindent én csináljak. Mutassa ki az érzéseit. Az utóbbi 2 kiábrándulásra ad okot. Legyen őszinte, az ál dolgokon át látok pillanatok alatt. Nem szeretem,ha csúnyán beszél,mert én se beszélek csúnyán olyanokkal ,akiket többnek tudok elképzelni barátnál. Egyszóval legyen olyan,mint én csak lányba. :)

24 év alatt 2 ilyennel találkoztam.

2011. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :))
2012. jan. 3. 19:40
 18/21 fünof ***** válasza:
Jól lehet vele dumálni, okos, nem sértődős, nem nyávog mindenért. És ami fontos: SZÉP legyen. Hiába mondják azt hogy a külső nem számít, de nagyon is számít
2012. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 dzsola ***** válasza:
58%
jol szo*pd le a fas*zt és akkor akkoe meg is fogtad a pasit
2012. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kézzel
2012. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!