Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIKHOZ SZÓL A KÉRDÉS! Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIKHOZ SZÓL A KÉRDÉS! Mivel lehet egy férfit megfogni?

Figyelt kérdés
Szóval... Milyen fajta viselkedés az amivel a legjobban fel lehet kelteni az érdeklődéseteket egy ismerkedéskor (és megtartani hosszú távon) és mi az, ami teljesen kiábrándító? Nem külsőségekről van szó, csak a személyiség, a viselkedés érdekel. MIRE BUKTOK? :D

2011. dec. 24. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Megfog ha böfög fingik szarol beszél a csaj


Eltaszít ha ezektől amit felsoroltam undorodik


De komolyan XD

2011. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy őszinte, barátságos, humoros stílus fog meg.
2011. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
én utálom az olyan lányokat akik mindenért megsértődnek..
2011. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándító ha természetellenesen viselkedik. Egy lánynak nem kell bénábbnak/butábbnak tettetnie magát, mint ahogy vasembernek sem.
2011. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Hangulatváltás, sértődés. Azonnali válóok. 34F
2011. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy természetes,öszinte szép mosollyal, majd normális,kedves viselkedéssel.
2011. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az is tetszik ha mondjuk kicsit ügyetlen pl néha hasraesik :D nagyon kedves, aranyos, benne van minden hülyeségben :D
2011. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ölelés, kedveskedés, mosoly, érdeklődés

f18

2011. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ma 19:16 akkor te Forever Alone lehetsz, mert olyan csajt nem találsz, aki ezekkel a tulajdonságokkal ne rendelkezik.
2011. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

kedves, őszinte, aranyos, jól lehet vele beszélgetni, mindenről megvan a véleménye, tehát okos is.

ha egy kicsit titokzatos az jó, az is ha nem adja magát könnyen, de nem átesni a ló túl oldalára! ha teszi az elérhetetlent akkor biztosan nem fog érdekelni!

legyen nőiesen-szexi. vagyis ne legyen közönséges, de prűd sem. nem kell köldökig kivágottnak lennie egy felsőnek, hogy jól mutasson.

emellett legyen annyira komoly, hogy tudja mit akar az életben. ez azért fontos, mert az ilyen emberek általában szorgalmasak, nem büdös nekik a munka! és a tanulást sem vetik meg, de ha túlzottan karrierista az probléma. családcentrikusság! ha megfordul a fejemben, hogy biztosan jó anya lenne az nagyon nagyon jó pont.

ismertem egy lányt aki ilyen volt, ő nagyon szerette a gyerekeket, egyszer láttam egy kis kölyökkel hát mondanom sem kell majdnem elolvadtam... annyira szépek voltak együtt.

röviden ennyi :D

24 vagyok, gondolom itt ez is számít.

2011. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!