Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódom a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom a fiatalabb pasikhoz?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, és jobban érdekelnek a nálam fiatalabb pasik, mint a velem egykorúak, vagy idősebbek. pl.20-25éves korig. Végülis nem a kor a lényeg, mert soha nem azt néztem, csak legyen szimpi, és ha úgy hozza a sors akkor akár több is barátságnál.(nem kimondottan szex, még szerelem is)

Az hogy én jobban vonzódom a fiatalabb srácokhoz, van valami oka? Esetleg pszichológiai, vagy vissza vezethető valamire gyerekkoromból?(édesapám nevelt fel...)


2011. nov. 10. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legtöbb 28 éves pasi és idősebb már eltunyult... Fiatalabb a lelked és ez húz. Nem a te hibád. Legtöbb 30 éves férfi 40, 45-el ér fel lelkileg...
2011. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

És ez miért baj?Mert az a trend hogy a csajok kizárólag idősebb pasikkal járnak?


Nincs ebben semmi rossz, én meg az idősebb nőket szeretem.

21f

2011. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nincsen vele bajom, csak azt hittem hogy ennek esetlegesen valami pszichológiai oka van.

de akkor megnyugodtam:))

köszönöm!

2011. nov. 10. 10:38
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez érdekes :) De szerintem semmi gond nincs vele, a fiatalos életstílus vonz és ez így van rendjén :) Erre van szükséged :)


Számomra nem az életkor a meghatározó, hanem a viselkedés, de szerintem ezzel te is így vagy :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért,mert jó az izlésed:).Nekem is a 4-5 évvel fiatalabbak tetszenek,az egyetlen 30 feletti férfi,akit vonzónak tartok a férjem, ha ő nem lenne,csak ezzel a korosztállyal kezdenék.30/N
2011. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez teljesen így van.:) Ha fiatal is, lehet már neki komoly gondolkodása és viselkedése, de azt sem bánom ha esetlegesen nem, mert tény hogy én sem akarok öregedni és eléggé fiatalos és "bohócka" vagyok még:))
2011. nov. 10. 10:51
 7/15 anonim ***** válasza:

én meg a 25-30 as korosztályt kedvelem, és a tapasztalatok alapján ők is engem ;)

22/F

2011. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 LadyLee ***** válasza:
Az összes pasim fiatalabb volt. Bár ez sosem volt kifejezett preferencia nálam, mert 1 kivételével az összes bőven idősebbnek nézett ki. Mondjuk a 20 nekem már valószínűleg kevés lenne - nem tudom már elképzelni, hogy főiskolással / egyetemistával járjak. (27/L)
2011. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem az eddigi barátnőim mind idősebbek voltak 3-4 évvel. Pedig nem tudatosan kerestem idősebbeket, de mindig így jött össze.

Ezek szerint akkor ez fordítva is igaz. :)

2011. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés.

30éves fejjel elképzelhető, hogy furcsának találnálak.

DE 22éves fejjel azt mondom, hogy teljesen természetes és bárcsak több ilyen nő lenne:))) Úgyhogy ne fogd vissza magad:)

22F

2011. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!