Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem. Nektek mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a kapcsolatuk x edik hónapjában szerettek bele párjukba. Akkor lettek szerelmesek. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem mennék bele kapcsolatba amíg nem érzem, hogy szerelmes vagyok a másikba. Most akkor én vagyok a nemnormalis?
2011. dec. 24. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

olyan nincs ebben az esetben, hogy normális.

Mindenkinek más az életútja, a felfogása... a lényeg, hogy elérjen a célhoz.


Az utat mindenki maga válassza meg.


Talán az első verzió annyival rizikósabb, hogy, nem biztos, hogy idővel kialakul a szerelem és akkor tényleg nem sok értelmes van egy kapcsolatnak.


De szerintem senkinek ne fájjon a másik baja.


Amúgy: Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Darkavid ***** válasza:

Én nem tudom miért,de tényleg így van mostanság.Sajnos.

Én is gondolkoztam ezen a dolgon(hiszen nekem sok szép lány barátom van) de arra jutottam, hogy nem járnék egyikkel sem.Egy lány van akiért dobog szívem, mással nem is járnék.

2011. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Darkavid ***** válasza:
Am tényleg:Boldog Karácsonyt!
2011. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nektek is viszon kívánom! :)
2011. dec. 24. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egyéntől függ. :)

Sok mindenki úgy megy bele egy kapcsolatba ahogyan te is leírtad tehát x hónap után szeretik meg egymást de van aki előbb szerelmes lesz majd után lép kapcsolatba a másik féllel.

Véleményem szerint én is azok közzé tartozok akik előbb lépnek kapcsolatba majd utána lesznek szerelmesek.

Valamint te nem vagy "nem normális" csak egyszerűen te így érzed a szerelmet nincs ezzel semmi probléma :)

Boldog Karit! :)

2011. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is ugyanígy cselekszem mint te! Nem megyek bele olyan kapcsolatba, ahol nem érzem a lángolást, szerelmet és sztem nagyon sokan vannak így, talán ez a helyesebb út!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!!

2011. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah és még vmi! Épp ellenkezőleg, sztem nem azok a nem normálisak, akik szerelem után mennek bele a kapcsolatba, hanem azok, akik előtte...
2011. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek viszont kívánom :)
2011. dec. 24. 11:49
 9/11 anonim ***** válasza:
lyuk
2011. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem szerelem nélkül mégis mi különbözteti meg az illetőt egy másiktól. Annyi ember lehet szimpi meg vonzó, ennyi még kevés egy párkapcsolathoz szerintem.
2011. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!