Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a szerelem érzését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a szerelem érzését tudatosan barátivá alakítani?

Figyelt kérdés
A történet a következő: régebb óta ismerek egy lányt, de az utóbbi fél évben kerültünk csak közelebb egymáshoz. Bekerült a belső baráti körömbe. Én a közös élmények gyarapodásával egyre jobban beleszerettem. Míg végül ezt elmondtam neki. Ő barátként tekint csak rám. Megpróbáltam elnyomni az iránta érzett mélyebb érzéseimet, hogy barátok maradhassunk. Nem szeretném ellökni magamtól, mert elmondása szerint fontos vagyok neki. (ennek több jelét is tapasztaltam már), de annyira mégsem erős a dolog, hogy ebből barátságnál több lehessen. Reális cél, hogy barátja próbálok maradni? Vagy esetleg később akár részéről is elmélyülhet a dolog? Vagy ezek csak hiú ábrándok és mindenkinek az lenne a legjobb, ha megszakítanám vele a kapcsolatot?
2011. dec. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a fiú lány barátságban. Az egyik fél mindig többet akar. Ha ő nem, akkor inkább hanyagold, csak fájdalmat okoznál magadnak. Felesleges abban reménykedni, hogy majd meggondolja magát.
2011. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Efelé tendálok én is, a godn csak az, hogy nagyon kedvel, de nem eléggé. 22-es csapdája. Mert ha egyáltalán nem érdekelném, akkor egy percig se foglalkoznék vele...
2011. dec. 23. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg tartsd meg, mint barát, mert ha bekerült a baráti körbe, akkor az azé elég kínos lehet, ha nem beszéltek egymással. Csináld azt, hogy egy idei ne tall.j Vele, hogy elmúljanak az érzések.
2011. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És el múlnak az érzések? Kimaradt pár hét. Jól elvoltam, nem is gondoltam rá, aztán egy este összefutotunk egy szórakozóhelyen és előjött minden érzés.
2011. dec. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!