Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit jelent nálatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent nálatok az hogy hülyültök egy pasival?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem. Van egy gyerek akivel báli táncot táncol, és mint kiderült bejön neki a srác. Buliban egész este együtt voltak, de csók nem volt, csak ahogy ő írta barátnőjének "bújtak". Az ő szavaival élve csak hülyítették egymást. Ez a nőknél mit takar?

Másnap barátnőit zaklatta hogy látták-e valakivel a srácot miután elment, tisztára kétségbe volt esve, mert azt hitte a srác csak hülyíti. Szeretheti már a srácot úgy, hogy 2 hete sincs vége a 2,5 éves kapcsolatunknak? Nekem úgy tűnik igen, állítása szerint csak bejön neki, női szemmel mit mondtok?


2011. dec. 23. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
már lefeküdtem vele addig hülyítette sorry wtf....
2011. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hülyítettem*
2011. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam a hülyítjük egymást még csak kavarunk de nem sokára több lesz vagyis azért izgult mert összejövőben voltak
2011. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha velem szakít a barátnőm , akkor már nem érdekel az se, ha végigkeféli az ország,akkor téged miért érdekel ilyesmi?
2011. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert én még szeretném/szerettem volna folytatni, és valahogy nehezemre esik elfogadni még, hogy más faszi iránt rajong, mert szeretem.
2011. dec. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!