Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi lehet? Gyors válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SNW kérdése:

Ez mi lehet? Gyors válaszokat várok, nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltunk együtt a barátnőmmel és rájöttem ezidő alatt hogy mind a ketten nagyon erős személyiségek vagyunk sok kompromisszumot kell kössünk hogy kitudjunk jönni, viszont szeretem őt,nem szerelemből de tudnám ha érezném hogy úgy viszonozná a közeledésemet ahogy azt kell, azt mondja nem tudja az év világon miért nem tud úgy olyan szenvedélyesen érezni irántam mint ahogy azt kell mindig arra vágyott hogy így szeressék mint én őt, én valami önértékelési gondot sejtek nála, nem elégedett magával aztmondja nem tud úgy tekinteni magára mint egy nő, egészen biztos hogy nincs senkije és biztos hogy nem csal meg! a rossz májú megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi! szerintetek mi lehet a gond?
2011. dec. 23. 00:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2011. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
gyors
2011. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az, hogy itt kérdezed tőlünk a hülyeséget ahelyet h mennél és megk*rnád :D
2011. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én úgy látom ő az erős személyiség te meg egy csicska vagy
2011. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
amikor azt írtam hogy gyors válasz, akkor reméltem hogy nem a retard emberek találnak meg, az hogy te nem tudod nem biztos hogy más nem élte meg ugyanezt, köszi szépen hogy ezzel is foglalod a helyet..
2011. dec. 23. 00:33
 6/18 anonim ***** válasza:
szivesen
2011. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
énmeg úgy látom hogy te egy szerencsétlen hülye vagy, akinek fogalma sincs arról hogy mi az a dominancia
2011. dec. 23. 00:35
 8/18 anonim ***** válasza:
nálam volt már gyors válasz.
2011. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
lehet, hogy női testbe született férfi
2011. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kár hogy a tartalma egyenlő a nullával
2011. dec. 23. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!