Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi lehet? Gyors válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SNW kérdése:

Ez mi lehet? Gyors válaszokat várok, nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltunk együtt a barátnőmmel és rájöttem ezidő alatt hogy mind a ketten nagyon erős személyiségek vagyunk sok kompromisszumot kell kössünk hogy kitudjunk jönni, viszont szeretem őt,nem szerelemből de tudnám ha érezném hogy úgy viszonozná a közeledésemet ahogy azt kell, azt mondja nem tudja az év világon miért nem tud úgy olyan szenvedélyesen érezni irántam mint ahogy azt kell mindig arra vágyott hogy így szeressék mint én őt, én valami önértékelési gondot sejtek nála, nem elégedett magával aztmondja nem tud úgy tekinteni magára mint egy nő, egészen biztos hogy nincs senkije és biztos hogy nem csal meg! a rossz májú megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi! szerintetek mi lehet a gond?
2011. dec. 23. 00:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én voltam a leggyorsabb
2011. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igen, biztos minden téren így van....
2011. dec. 23. 00:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Neked még úgy sincs ahogy látom :D
2011. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen helyzetem a nyáron, rémes volt. Azóta elfelejtettük egymást, nem beszélünk. Sose hiányzott, sőt ha rágondolok, öröm tölt el hogy nem kell vele lennem, se beszélnem.
2011. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja nem írtam le, a gond az lehet, hogy kretén a csaj. Nálam legalábbis ez volt. Az ilyentől menekülni kell.
2011. dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
én nekem is volt már ilyen h összejöttem egy csajjal és mikor felvittem magamhoz kiderült h méteres f*sza van O.o azóta homo vagyok és írtam egy számot Halenda cimmel :$
2011. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
gyors gyros :D
2011. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem azért nem lesz szerelmes mert önértékelési gondjai vannak... a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2011. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!