Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzam le hogy ne én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le hogy ne én legyen a bunkó ribi?

Figyelt kérdés

Van egy srác 2 buliban is bepróbálkozott de nemet mondtam mindkét alkalommal. De közben az összes közös ismerősünnek azt mondta hogy hát küldök felé jeleket meg hogy tapizom és lesmárolom. Közben nem. És a 3 dik bulin nagyon részeg voltam és smároltam vele meg táncoltam reggel ara ébredek, hogy sokan írnak, hogy a "barátom" mondta hogy összejöttünk és hogy de örül nekünk.

És amikor egy csajjal beszéltem hogy az nem úgy volt ahogy a srác elmondta azt mondta a csaj én a srácnak hiszek és nem neked.

Ezenkívül sok dologra rájöttem és össze vissza hazudozott rólam a srác és ha most otthagyom én leszek a gonosz a legtöbb ember szemében közben meg ő manipulált mindenkit.



2011. dec. 22. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gyere vele össze 1-2 hétre, hátha jobban megismered és megszereted. Ha meg nem, akkor egy -két hét után szakítasz vele. Aztán nem keresed többé. Mindenkinek jár egy esély, szegény fiúnak is.
2011. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

csóró srác mire gondoljon szerinted? egyszer azt mondod neki, hogy nem, aztán a további próbálkozások után smárolsz vele...

Az hogy részeg voltál az béna kifogás. Én még nem tudtam magam annyira részegre inni hogy olyannal jöjjek össze aki nem tetszik. Vagy nemet tudok még mondani, vagy már borulok.

2011. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!