Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan rázzam le, hogy ne...

Hogyan rázzam le, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Már első óta nagyon jóban vagyok egy fiúval,haverként nagyon szeretem,de csak haverként,nem az én esetem.és eddig azt hittem ő is így gondolja,de már több fiú is mondta hogy mindig rólam beszél hogy járni szeretne velem,ők biztos igazat mondanak.és múltkor hallottam is ahogy ezt mondta valakinek,ő nem tudja hogy én hallottam.és tényleg úgy viselkedik,nyomul,nagyon aranyos de nem akarok vele járni...igaz még nem kérdezte meg,de én is érzem hogy ezt akarja.ha megkérdezi,hogyan mondjam meg neki hogy nem akarok,úgy hogy ne sértődjön meg??
2010. jún. 10. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki úgy, ahogy ide leírtad: vagyis haverként kedveled, de ennyi, többre ne számítson. Biztos rosszul esik neki, de ha ezen megsértődik, akkor az az ő baja.
2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos bárhogy mondod meg neki, biztosan összetöröd a szívét. De jobb, ha mihamarabb megtudja. Mondd azt, hogy barátságnál nem szeretnél többet.
2010. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak az előbbieket tudom javasolni,meg azt,hogy ne mondd neki egyszerre azt,hogy nem..mondd meg neki,hogy még te ezt nem szeretnéd,még barátságot szeretnél,nem szeretnéd elrontani a szerelemmel és az utána lévő esetleges szakítással.Ennyi.
2010. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!