Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzam le hogy ne én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le hogy ne én legyen a bunkó ribi?

Figyelt kérdés

Van egy srác 2 buliban is bepróbálkozott de nemet mondtam mindkét alkalommal. De közben az összes közös ismerősünnek azt mondta hogy hát küldök felé jeleket meg hogy tapizom és lesmárolom. Közben nem. És a 3 dik bulin nagyon részeg voltam és smároltam vele meg táncoltam reggel ara ébredek, hogy sokan írnak, hogy a "barátom" mondta hogy összejöttünk és hogy de örül nekünk.

És amikor egy csajjal beszéltem hogy az nem úgy volt ahogy a srác elmondta azt mondta a csaj én a srácnak hiszek és nem neked.

Ezenkívül sok dologra rájöttem és össze vissza hazudozott rólam a srác és ha most otthagyom én leszek a gonosz a legtöbb ember szemében közben meg ő manipulált mindenkit.



2011. dec. 22. 23:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ne érdekeljen mit mondanak a többiek. Ha már most hazudozik, később is fog, csak akkor előfordulhat, hogy nagyobb és komolyabb dolgokban. Minél hamarabb ott kellene hagynod.
2011. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyél inkább bunkó ribi és amiért hazudott, bosszúból égesd be, hogy szarul smárol, vagy puha a p_cse. Majd észhez tér!
2011. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
40%

Bocs de szerintem meg full részeg voltál és tényleg egy ribi voltál a buliban.

Szerintem egy terhes tesztet is csináltass...bármi megeshetett...

Az, hogy te nem emlékszel mi volt az nem jelenti azt, hogy nem történt meg...

Meg ha smároltál vele akkor nem kamuzott hogy csókolóztatok...

Dobjad ha nem kell neked de ne akarj annak látszani ami nem vagy...Ribi vagy

2011. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ömm csak táncoltam és smároltam vele( mert elég fáradt voltam a vizsgák miatt és elengedte magam) és azt a többiek látták de azelőtt nem is csináltam vele semmit(és én emléxem mindenre....) és akkor már azt mondta csókolóztunk meg stb.
2011. dec. 22. 23:53
 5/12 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
39%

ha nem ismered akkor menny más szórakozó helyre...minek mész ugyanoda ahova ő???

szimplán kerüld el...

de az, hogy részegen smárolsz azzal aki elvileg kamuzik rólad utána meg okot adsz...

nem tudom ki milyen világban él de az én világomban egyértelmű jel, hogy aki smárol velem annak bejövök.

2011. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sztem az még nem ribiség( legalábbis remélem) ha hajt rám egy srác durván és én vele csókolózom meg táncolok, 1 este...és csak vele...
2011. dec. 22. 23:55
 7/12 A kérdező kommentje:
igen egyértelmű jel de nem házassági ajánlat......
2011. dec. 22. 23:55
 8/12 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

ő se házasodni akart...ezt nem említetted...szimplán smároltatok és elvoltatok a buliban..az hogy te egy alkalommal kavarsz valakivel az pedig ribanckodásnak számít...

nem akarlak elkeseríteni de a mai világban ezt így hívjuk...

vagy ne kavarj olyannal akivel elvileg nem akarsz vagy fogadd el a tényt

2011. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én ha megcsókolok valakit és össze vissza hazudozik nekem és a barátaimnak elvárom hogy ne én legyek a szemét ha dobom. Nekem tetszik de nem akarok tőle semmit és ő erősködött...és ezért mondom azért mert kierőszakolta a csókot azért nem feltétlen én vagyok a ribi persze én is kellettem hozzá de nem véletlen amikor józan voltam 2 szer visszautasítottam a nyomulását részegen meg rögtön nekem esett...
2011. dec. 23. 00:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt akarom csak mondani, hogy látta 2 szer visszautasítottam mindenki előtt és neki kellettem ezért össze vissza hazudozott mindent és látta hogy most részeg vagyok kisebbek a gátlásaim most lehet...
2011. dec. 23. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!