Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakít velem aztán ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakít velem aztán ki van akadva hogy gyorsan túlteszem magam rajta, és továbblépek?

Figyelt kérdés
vagy azt akarta vajon hogy nekiálljak visszakönyörögni magam? miért van ez egyáltalán?
2009. máj. 19. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy azt akarja hogy konyorogj vagy feltekeny rad mert meg szeret es ha nem vagy az ove akkor a mase se legy.De ez az en velemenyem.
2009. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ez
2009. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval!
2009. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ez már csak ilyen... állitolag ez azért van mert mindenkiben ott a büszkeség... nem olyan biztos h szeret téged, hisz akkor mért szakitott volna ?

Egyszerűen csak ottvan benne a büszkeség, és nem birja elviselni azt hogy már nem érdekel téged, fáj neki, hogy mással vagy, de csakis azért mert túl hiú...

2009. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
énis egyetértek az első válaszolóval.:)
2009. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én amikor szíktottam a párommal, mert már nem voltam bele szerelmes és egyáltalán nem akartam vele lenni akkor nem érdekelt, hogy kivel van. Abszolut nem is foglalkoztam vele. Ilyenkor már szerintem nincs hiúság se büszkeség, ha egyáltalán nem érdekel a lány...
2009. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
ez azért van mert ő még szeret téged és amit érez nehéz neki feldolgozni, de viszont látja hogy te már továbbléptél jó kedved van, és borzasztóan sz*r érzés neki. én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak fiúként, viszont én nem dörgölöm ezt a másik orra alá, csak érzem hogy rossz, nagyon.
2009. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

1. azért szakított velem elvileg mert nem szeretett...

2. nem dörgölöm az orra alá. nem is beszélünk.. (máshonnan tud pár dolgot.. hogy már mással találkozgatok..)

3. énis fiú vagyok

2009. máj. 19. 15:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat vagy valami?:D
2009. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2009. máj. 19. 15:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!