Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lehetek csalódott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lehetek csalódott? Kicsaphatom a balhét? (tömören fogalmazva! Olvasd el, mert vicces)

Figyelt kérdés

2.évfordulónk alkalmából...


Amit én adtam ajándékok:

-gravírozott vihargyújtó

-plüss maci

-tábla csoki (milka)

-egy általam készített,kidolgozott rajz

s mindez egy szép kis tasakban,teljesen ízléses ajándék.


Általa adott ajándékok:

-egy kis fadoboz,amiből egy szív alak van kivágva (elméletileg ő vágta ki) és magára a dobozra elég csúnyán,össze-vissza ráirogatta a nevemet és az övét

-egy félpár műanyag fülbevaló

-egy mini műanyag szivecske

-egy nem működő "maffiás" öngyújtó,amit már láttam náluk otthon tavaly is.

-és egy 80Ft-os csoki,amire azt mondja,hogy a kedvencem,mikor ez nem igaz.


(Nem vagyok egy pénzéhes dög,de azért ez igencsak úgy tűnik,mintha indulás előtt lekapta volna otthon a polcról a dolgokat.Míg én 2hete készültem kettőnk napjára,majdnem 8000Ft-omba került az egész,arról nem is beszélve,hogy aznap még az én pénzemből ettünk-ittunk.Minen pénzemet rá költöttem.)


Mit gondoltok erről?


17/L


2011. dec. 22. 14:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jaaaj de aranyos:D rágjam lelkét, sztem furi, amit adott xD jót röhögtem rajta:D én pl nem kapok semmit sem a páromtól, mivel ő maga egy ajándék nekem:P
2011. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Szerintem megérdemled, hogy így viselkedik veled."


Nem, nem érdemli meg. Ha szereti, nem tud mit csinálni. Én kidobtam az ilyen kaliberű srácot, engem is megcsalt, de nem ez volt a fő oka. Talán ott kéne hagyni, jobbat érdemelsz nála, ezt te is belátod.


Egyébként fogalmam sincs mit tudsz benne szeretni, de ezt a helyzetedet is megértem. Viszont érdemesebb lenne kiszállnod ebből, 17 évesen megteheted nyugodtan!



17L

2011. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem értitek a lényeget...igaz,hogy túl toleráns vagyok vele,de okkal...hülyének néztek,mert szerelmes vagyok?Akkor ti még sosem lehettetek szerelmesek.Nem olvastam még végig minden választ,de nem is találom fontosnak,hisz sokan nem is a kérdésemre adtok választ :/

És az,hogy gondolt rám ezekkel az ajándékokkal...hát,tegyük hozzá,ő kereső képes ember,én tanulok,én még nem vagyok az.Ő ígérgetett ajándékokat,nem én neki.Erre én jobban odafigyeltem arra,hogy neki jó napja legyen.Ő valahogy ezt nem tette meg.Ez fáj igazán.Nem vágyam az értékes holmi,beértem volna egy általa készített rajzzal vagy karkötővel vagy ilyesmi.De egy vacak öngyújtóval ne szúrja ki a szemem.Inkább ne is adott volna semmit.Amúgy én arra számoltam,nem ezekre,amiket kaptam :/ enyi lenne a hozzáfűzni valóm.

2011. dec. 24. 11:47
 24/26 anonim ***** válasza:
Te nem érted, hogy mi mit írtunk. De, ha neked megfelel, hogy ilyen párod legyen... kár, hogy nem látsz tisztán, de ez a te bajod. Éljél továbbra is a rózsaszín ködben...
2011. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem értem miért nem tudtatok a kérdésemre koncentrálni,miért kellett fenn akadni a "megcsalás" témán?! A mi dolgunk,nem a Tiétek!Mindenkinek meg lehet a maga véleménye persze,de..."A vélemény olyan,mint a s*gglyuk...mindenkinek van,de senkit sem érdekel a másiké!" Nem az volt a kérdésem,hogy "szeret-e" vagyhogy "elhagyjam-e",hanem tök más,amire nem sok értelmes választ kaptam. De persze azért köszönöm szépen a normálisabbik válaszokat!Tudom értékelni,hogy vannak,akik legalább megértőek és bele tudják képzelni magukat más "nyomorába",ha csak maguk nem élték már át!Sajnálom viszont azokat,akik nem értik miért vagyok vele együtt.Nem,nem bocsáltottam meg neki a tettét,mert nem tudom,de viszont együtt vagyunk és járunk,nem mert "nem látok a rózsaszín ködtől",ugyanis látok én,nem vagyok egy sötét,naiv liba,hanem mert úgy döntöttem,hogy vele maradok még addig,ameddig még élvezem ezt a kapcsolatot,ugyanis nem csak rossz dolgok vannak benne,hiába is törpülnek el mellettük a jó dolgok.


Bocs,hogy hosszú lett,de ez meg az én nézőpontom.

2012. jan. 25. 10:31
 26/26 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék, mi lett a hősszerelmes tizenéves sorsa a továbbiakban :D

Kérdező, ha itt vagy, válaszolnál?

Fogadok, hogy már rég nem vagytok együtt.

Kár volt ennyire kiakadni a válaszolókra, tökéletesen igazuk volt.

2016. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!