Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lehetek csalódott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lehetek csalódott? Kicsaphatom a balhét? (tömören fogalmazva! Olvasd el, mert vicces)

Figyelt kérdés

2.évfordulónk alkalmából...


Amit én adtam ajándékok:

-gravírozott vihargyújtó

-plüss maci

-tábla csoki (milka)

-egy általam készített,kidolgozott rajz

s mindez egy szép kis tasakban,teljesen ízléses ajándék.


Általa adott ajándékok:

-egy kis fadoboz,amiből egy szív alak van kivágva (elméletileg ő vágta ki) és magára a dobozra elég csúnyán,össze-vissza ráirogatta a nevemet és az övét

-egy félpár műanyag fülbevaló

-egy mini műanyag szivecske

-egy nem működő "maffiás" öngyújtó,amit már láttam náluk otthon tavaly is.

-és egy 80Ft-os csoki,amire azt mondja,hogy a kedvencem,mikor ez nem igaz.


(Nem vagyok egy pénzéhes dög,de azért ez igencsak úgy tűnik,mintha indulás előtt lekapta volna otthon a polcról a dolgokat.Míg én 2hete készültem kettőnk napjára,majdnem 8000Ft-omba került az egész,arról nem is beszélve,hogy aznap még az én pénzemből ettünk-ittunk.Minen pénzemet rá költöttem.)


Mit gondoltok erről?


17/L


2011. dec. 22. 14:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Legalább Te megértesz :D ennek örülök! Nem tudom teljesen elfogadni (pl. az olyan dolgait,mikor hazudozik,erőszakoskodik,megsértődik,volt olyan is,hogy megcsalt...szóval az ilyen erkölcstelen dolgait).Nehezen vagyunk túl ezen a 2éven.Nagyon toleráns vagyok vele.Mindenki azon csodálkozott és csodálkozik is,hogy még ezek után is képes vagyok együtt lenni vele. :$
2011. dec. 22. 14:49
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha gyerekes, nem tudsz vele beszélgetni, és megaláz a viselkedésével, akkor mégis mit szeretsz benne? Mit tud számodra nyújtani? Mégis, miért vagytok együtt?xd ezt én se értem...
2011. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Legalább Te megértesz :D ennek örülök! Nem tudom teljesen elfogadni (pl. az olyan dolgait,mikor hazudozik,erőszakoskodik,megsértődik,volt olyan is,hogy megcsalt...szóval az ilyen erkölcstelen dolgait).Nehezen vagyunk túl ezen a 2éven.Nagyon toleráns vagyok vele.Mindenki azon csodálkozott és csodálkozik is,hogy még ezek után is képes vagyok együtt lenni vele. :$"


Én megértem a "mindenkit". Hazudik, erőszakos, megcsalt, és te az évfordulós ajándékán vagy kiakadva?

Ne haragudj, hogy ezt kérdezem, de mégis mit vársz tőle? Ne várj csodát egy ilyen alaktól, pláne hogy boldogan adod magad ahhoz hogy megalázzon és hülyének nézzen. Én ezt gondolom a témáról. Próbálj meg inkább kigyógyulni a kapcsolatfüggőségből. Még csak 17 vagy... Tudom, hogy első szerelem, meg minden, de azt gyanítom, hogy a kapcsolatotoknak semmi értelme már. A mártírkodás helyett inkább szakítanod kéne vele. Bocsi. Le lehet pontozni, de akkor is az az igazság, hogy a kedves barátod SAJÁT MAGÁT szereti és nem téged. Ez az ajándékaiból is jól látszik. Összedobált otthon néhány dolgot, hogy ne sírjon a szád, mert hát ő gondolt rád, csak nem volt pénze. Hmmm, szegény fiú. Pfff

2011. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 LadyLee ***** válasza:

Megcsalt és te azon vagy kiakadva, hogy mit kaptál a 2 éves évfordulótokra...


Húha, eléggé fura

2011. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemled, hogy így viselkedik veled. Mindenki próbált lebeszélni, de te kitartottál mellette. Akkor tűrd el a hülyeségeit és a viselkedését!!! Ismered a mondást: aki hülye...
2011. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nevetséges , hogy 17 évesen ilyesmivel foglalkozol .
2011. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Hanariko ***** válasza:
100%
az eredeti kérdést/problémát az ajándékkal kapcsolatban teljesen megértem, ez nem pénzéhesség, egy FÉLPÁR, hangsúlyozom FÉLPÁR fülbevalón énis kiakadtam volna, mert ez nem arról szól h most csak fele érték, hanem az hogy "szimbolikusan" a felét sem éred neki, mint ő neked... másrészt tényleg használhatatlan is, mégha egy szívmedál lett volna (ami szokott lenni gyakran párosával is, az még oké) de egy fülbevaló páratlanul tényleg gáz... viszont aztán elolvastam azt a kommentedet ahol azt írod megcsalt... nem akadok ki, biztos van aki meg tudja bocsájtani, ki tudja ha lesz egy olyan pasim, lehet én is megbocsájtom neki (ez a "soha ne mondd hogy soha" dolog ugye) de ez is azt mutatja hogy nem igazán érsz neki sokat... szerintem gondolkodj el ezen.
2011. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, én nem pazarolnám rá az időt.


Szerintem alap dolog lenne, hogy ő fizet, mivel ő már dolgozik, és van keresete.


Mindenkinél van jobb, hidd el.

2011. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
basszus szerintem örülj neki h kaptal valamit mert pl.. en nem szoktam kapni semmit xD ! a masik nem olvastam vegig a kommenteket de elkaptam egy pillantast hogy megcsalt teged!nem azon kene agyalnod hogy mit kaptal hanem azon h miert vagy meg vele...ha megcsalt?!
2011. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a fiú egyértelműen nem szeret. Nem becsül, nem tisztel. Hagyd el.
2011. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!