Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lehetek csalódott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lehetek csalódott? Kicsaphatom a balhét? (tömören fogalmazva! Olvasd el, mert vicces)

Figyelt kérdés

2.évfordulónk alkalmából...


Amit én adtam ajándékok:

-gravírozott vihargyújtó

-plüss maci

-tábla csoki (milka)

-egy általam készített,kidolgozott rajz

s mindez egy szép kis tasakban,teljesen ízléses ajándék.


Általa adott ajándékok:

-egy kis fadoboz,amiből egy szív alak van kivágva (elméletileg ő vágta ki) és magára a dobozra elég csúnyán,össze-vissza ráirogatta a nevemet és az övét

-egy félpár műanyag fülbevaló

-egy mini műanyag szivecske

-egy nem működő "maffiás" öngyújtó,amit már láttam náluk otthon tavaly is.

-és egy 80Ft-os csoki,amire azt mondja,hogy a kedvencem,mikor ez nem igaz.


(Nem vagyok egy pénzéhes dög,de azért ez igencsak úgy tűnik,mintha indulás előtt lekapta volna otthon a polcról a dolgokat.Míg én 2hete készültem kettőnk napjára,majdnem 8000Ft-omba került az egész,arról nem is beszélve,hogy aznap még az én pénzemből ettünk-ittunk.Minen pénzemet rá költöttem.)


Mit gondoltok erről?


17/L


2011. dec. 22. 14:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
én nemtom, de hugom megveszik az ilyen mini apró dolgokért, pl amiket te kaptál. nemhogy örülnél :|
2011. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 LadyLee ***** válasza:
63%
Egyikőtök hülyébb mint a másik, azt.
2011. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Előre beszélnetek kellett volna arról, hogy ki milyen értékben tud/akar költeni a másikra ünnepek és évfordulók alkalmával. Egy két éves kapcsolatban azért ilyesmit meg kéne tudni beszélni. Véleményem szerint egyrészt te magad túl drága ajándékokat adtál, másrészt lehet, hogy neki az utolsó pillanatban jutott az eszébe a dolog és nem akart megbántani és gyorsan összekapkodott valamit. Lehet, hogy ő maga se büszke a "ciki" ajándékra, de legalább eszébe jutottál. Nem arról van szó, hogy nem szeret és nem értékel téged, de ne a tárgyi dolgoktól függjön már az évforduló megünneplése. Lehetett volna valami sokkal egyszerűbbet, közös vacsi: együtt főztök; együtt mosogattok/ korizás/ mozi... Ne reagáld túl. =)
2011. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én is örülök az apró dolgoknak,de azért egy vacak kis öngyújtót,ami nem is működik,szeintem pofátlanság ajándékba adni.Meg egy félpár hordhatatlan fülbevaló?!A hátulján az a kis izé,ami megakadályozza,hogy kiessen az ember füléből,még az sincs rajta.Meg már tök rég nem is hordok fülbevalót.
2011. dec. 22. 14:26
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezel rá az egészre? Hogy hogy ez mi volt, és ő ezt hogy gondolta? És miért a te pénzedből ettetek, ittatok? Ilyen dolgokat miért nem tudsz megbeszélni egy 2 éves kapcsolatban?


17L

2011. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy végre értelmes választ kaptam.Magában a helyzetben nem reagáltam túl,egy rossz szavam se volt éppen.


Épp ezaz,hogy én nem is vártam,hogy felülmúlja a a neki szánt ajándékokat,de azért egy kicsit kultúráltabb ajándékra számítottam.Az a baj,hogy ő utolsó pillanatra hagyott mindent,mondta,hogy azt hitte,hogy aznap kap fizetést,csak rájött,hogy mégsem.Előző fietését meg elköltötte magára.Sokszor esett már szó az évforduló közeledtéről,de nem tervezett semmit.Egész nap kérdezgetett,hogy mit akarok csinálni,nekem meg nem volt ötletem.Nekem egy átlagos nap volt.Pedig azt hittem,hogy legalább különlegesebb lesz.Erre a napra vártam már hetek óta,hogy láthassam,hogy mennyire örül az ajándékoknak,amiket kap.Ehelyett meg tiszta kínos volt az egész. :/

2011. dec. 22. 14:34
 7/26 A kérdező kommentje:
Megértem,hogy mindannyian azzal jöttök,hogy miért nem beszéljük meg a dolgokat.Én már 2éve próbálom rávenni a kommunikációra,de sajnos az a mi kapcsolatunkból hiányzik,mert túl gyerekes hozzá.Nagyon egymás ellentéte vagyunk,egyetlen közös,hogy szeretjük egymást.Nagyon sokszor próbálkoztam már rendesen kommunikálni vele,de nem egy agybajnok,inkább gyakorlatias típus,beszélni nem igazán tud.
2011. dec. 22. 14:37
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
azt hogy tök jó fej a pasid és becsüld meg mert lehet máskor nem lesz ilyen szenzációs emberkéd
2011. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem is ismered,ha ismernéd úgy,ahogy én,akkor nem épp ezt mondanád.Engem minden közös ismerős próbált lebeszélni arról,hogy együttmaradjak vele.De a szerelem győzedelmeskedett az észérvek felett.
2011. dec. 22. 14:40
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem agybajnok... ismerem, akkor tök más a helyzet. Nem tudsz vele mit csinálni, csodákozom, hogy te ezt 2 éve bírod, nekem nem ment addig :D

Akkor törődj bele, mást nem tudsz csinálni. Ha szereted, fogadd el így.


17L (megint)

2011. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!