Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha csak olyan férfival tudnám elképzelni az életem, akinek diplomája van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
A diplomának önmagának semmi értéke. Az egyetemen a legtöbb tanárom egyedülálló suttyó paraszt. A kérdésedtől hányingerem van. Nem lehet ilyen módon osztályozni az embereket.
2011. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem ez alapján választ párt, hanem ezt is figyelembe veszi.

Ha nem normális vagy jóképű a srác, de van diplomája, akkor gondolom ugyanúgy nem jöhet szóba.

Szerintem az sem mindegy, hogy milyen szakos az a diploma, mert tapasztalatom szerint néhány szakon elég suttyók a hallgatók vagy antiszociálisak.

Igaz a mondás: hasonló a hasonlóval vegyül. Túl nagy műveltségbeli különbségek ritkán eredményeznek tartós kapcsolatot.

Egy jó diploma azért több, mint a semmi, egy nehezebb szakon szerzett diploma pedig azt is bizonyítja, hogy az illető valamennyire hasznosan tudta tölteni a fiatal korát, nem állt meg a fejlődése 17 évesen, voltak céljai, azokért küzdeni tudott, rendszeresen élt, valamit el akart érni, az eszéből szeretne megélni.

Nem minden diplomás szuper pasi, és nem minden diploma nélküli selejt, de tapasztalatom szerint diplomások közt gyakoribb a hozzám illő.

Mindenki az alapján választ párt, ami alapján akar.

Más lányok (akik mellesleg semmit nem tettek le az asztalra az életben) képesek a pénztárca alapján pasit választani. Akkor már jobb egy lány, aki maga is diplomás és ezért a párjától is elvárja, hogy az legyen.

2011. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

# 11/12

A kérdező nem azt mondta, hogy a diplomások mind szuper értelmes, kedves, különleges emberek, akikről minden lánynak álmodnia kell, hanem azt írta, hogy általában köztük találkozik olyanokkal, akik neki megfelelnek.

Ezt én megértem, bár nekem is iszonyú ellenszenves diplomás ismerőseim IS vannak, velük nem is járnék. De tapasztaltam, hogy a diplomások közt jóval könnyebb normális férfit találni.

Bezzeg ha a kérdező azt írja, hogy csak hosszú hajú srácokkal szeretne járni, akkor nem lenne kifogása senkinek. Az ő dolga, hogy mi alapján választ párt, ez teljesen személyes ügy.

2011. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 napietus ***** válasza:
27%
normális. mindenkinek vannak bizonyos elvárásai. van aki meg pl. csak a kékszeműekkel jönne össze, mert más nem jön be neki. nincs ezzel gond.
2011. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

nem,igy valasztani nem normalis.

nezd meg a sok ruhatar/bufe szakos diplomaval rendelkezo tahot,a sok almuvelt bolcseszt,divatjoghallgatot.

nekem van olyan ketdiplomas ismerosom,akivel nem vagyok hajlando egyutt etkezni,mert nem tud kessel-villaval,normalisan enni(pedig lany)es van varrono,akinek 900+os komolyzenei cd gyujtemenye van,csellozik,enekel,operaba jar.

es kb az elet minden teruleten tobbet er,mint egy kommunikacio szakra apu altal bevasarolt barbi

2011. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

NEEEEEEEEEM

NEEEEEEEEEM

2011. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom milyen körökben mozogtok, hogy "csak diplomások között találkoztatok intelligens emberekkel". Tény, hogy még fiatalabb vagyok és még nincs diplomám, de ismerek nem egy diplomás embert, akiknél ostobábbakat nehezen találni. A legintelligensebb ismerőseimnek pedig vagy még nincs, vagy egyáltalán nincs. Úgyhogy elég nagy ostobaság ilyet állítani. Van olyan ismerősöm aki 19 éves létére intelligensebb, mint sok diplomás vadbarom. :D
2011. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Természetesen nem ez az egyetlen elvárás, és ez a feltétel független az anyagi jövedelmétől.

Azok a férfiak akik eddig voltam, azokkal nem tudtunk teljesen egy hullámhosszon lenni.Kommunikációs problémáink voltak, nem értette meg, hogy Nekem mi a problémám / érzelmi intelligencia teljes hiánya/


Volt egy olyan válaszoló, aki azt írta, hogy reméli találkozok egy érettségi+szakmai vizsgával rendelkező férfivel, beleszeretek, és az elveim miatt nem leszek Vele. Ha ambíciódús, és nem elégszik meg azzal ami eddig elért, akkor talán el tudnám képzelni, máskülönben kizárt.


Egyetértek azzal is, hogy van olyan valaki diploma ellenére, egy idióta, de lényegesen kevesebb szerintem mint a diplomások körében.


Nem egy helyes, gazdag férfit keresek, az sem probléma, ha kevesebbet keres Nálam.

2011. dec. 22. 12:03
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem a diploma teszi az embert.Pl ha valaki egy diploma nélkül is megtalálja a számításait az életben,akkor nem fog csak azért egy papírért évekig gürizni,hogy legyen neki,ha tudja,hogy sose fogja használni.Értem ezalatt a különböző szakmák elhivatottait akik ha lehetne se mondanának le a kétkezi szakmájukról,mert elsősorban az alkotási vágy vezeti őket,hogy mindig valami maradandót alkotnak.Nekem is több szakmám van amit szeretek,de diplomám nincs és valahogy nem is vágyom rá,ennek ellenére nem érzem magam műveletlen embernek.
2011. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!