Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elképzelni magam mellé senkit?

Figyelt kérdés
Érzem h szükségem van valakire, de egyszerűen nemtudom elképzelni azt, hogy valakivel ténylegesen kapcsolatban legyek.. senkire nem tudok úgy tekinteni, mint akitől én bármit i.s akarnék.. ez éretlenség?
2011. ápr. 24. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert fáradt vagy jóéjszakát !
2011. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bizony bizony. álmos vagy. majd holnap máshogy fogod gondolni :P
2011. ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez az egónak a túltengése.
2011. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fenét, ezen egy kis alvás nem segít, de én személy szerint abban sem vagyok biztos, hogy segítség kell.

Azt már felismerted, hogy szükséged lenne valakire, jó lenne ha valaki ott lenne veled szóval nem vagy ott, hogy nem kell abszolút senki, szóval probléma nincs. Az, hogy nem tudsz senkit elképzelni pedig abból ered, hogy nem ismersz senkit (se baráti társaságból se iskola/munkahelyről se sehonnan) akiről ezt el tudnád ez képzelni. Ez nem gond, egyszerűen várnod/keresned kell(ha tényleg nagyon kell valaki) olyan személyeket aki talán hozzád illene.

2011. ápr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

-ez, akik*

Lehet van a fáradtságban is valami, már írni se tudok úgy, mint reggel.

2011. ápr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok :/
2011. ápr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit érzel, miért van szükséged bárkire is?
2011. ápr. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nagyon válogatós vagy, csak hát így valszeg nem is lesz senkid. Gondolom lány vagy.
2011. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül válogatós, inkább megfontolt és maximalista, ami egyáltalán nem baj...


Én is csak azt tudom mondani, hogy azért érzed így, mert most senki olyan nincs az életedben, akivel el tudnád képzelni. Én nagyon sokáig így voltam vele, éppen ezért csak 19 évesen lett először barátom. Ő volt az első fiú az életemben, akinél azt éreztem, hogy kell nekem.

Aki neked annyira bejön, vagy annyira vonzódsz hozzá és vágysz rá, azzal el fogod tudni képzelni. Csak türelem kell hozzá.:)

2011. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok. Jó lenne valaki, de elképzelni se tudom, ki lehetne... Szóval nem "várok" senkit, majd jön, akinek jönnie kell. :)
2011. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!