Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudnám elképzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnám elképzelni egy fiúval. :- (? )

Figyelt kérdés

Hali! 16/l vagyok. Eddig öt fiú hívott el randizni(azért látszik, h mennyit agyaltam a kérdésen XD), de egyikükkel se mentem el. Csak dumálgattunk meg nevetgéltünk a baráti körrel, rendezvényen vagy akár óra alatt és szinte egyből elhívtak randizni, pedig részemről kizárólag haveri beszélgetésnek indult. Merthogy haverként elvagyok velük, de ha csak megnézem az osztályomban a fiúkat, vagy a barátaimat, nem érzem, hogy tudnék bármelyikükkel is járni. Úgy értem, h nem lehet velük olyan bensőséges dolgokról beszélgetni, mint a bnőimmel, annyira más dolgok érdeklik őket. Ez nagyon nagy hülyeség lesz, amit írok, és tudom, hogy nem így van, de ha végigveszem a fiú ismerőseimet, belegondolok, hogy milyennek ismerem, nem tudom elképzelni, hogy képes lenne olyan érzelemre, amilyennek én a szerelmet hiszem. Nem beszélnek az érzéseikről.(Igen tudoom! -.-")De a lányokkal teljesen más. Talán mert velük szoktam lelkizni, tudom, hogy ki az, akit szeretnek, mit szeretnek benne, stb és látszik rajtuk, hogy komolyan gondolják és belegondolok, hogy milyen jó lenne, ha valaki engem szeretne így és úgy mesélne rólam a barátainak, ahogyan ők teszik, ilyen szeretettel. :) Nem tudom, hogy a fiúknál ez hogy megy, de én még egy fiú haveromat sem hallottam így beszélni, csak ilyeneket, hogy tök jó csajom van+hogy jófej meg ilyenek. :S

A lányokkal sokkal jobban megértetem magam és én is jobban értem őket. Szerintem egy lánnyal boldogabb lennék, mint egy fiúval. Ez most hülyeség, amit gondolok? Más is van így ezzel? :S Hol tudnék ismerkedni lányokkal? (!úúgy :D)


2011. jún. 3. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Pécs közelben laksz akkor velem ismerkedhetnél :P


16/L

2011. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyetlen fiúval sem mentél el sehova, ahol csak és kizárólag kettesben beszélgethettek, mégis honnan tudod, hogy milyenek ők belülről? Mert társaságban senki nem fog lelkizni és érzékenykedni...
2011. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
leszbosz vagy.
2011. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

győri vagyok XD de ari vagy XD :P

am a másodiknak igazat adok, lehet, hogy nem a teljesség igényének jegyében fejeztem ki magam XD

vannak fiú barátaim, akikkel eléggé közeli kapcsolatban vagyok, tehát mintha a bátyám lenne v ilyesmi (ilyen pölö a bnőm bátyja XD) és tényleg sokat dumáltunk róla és feltűnt, hogy mikor a bnőjéről beszél, meg az ilyen szerelmi dolgokról, sosem mond semmit az érzelmeiről. :( négyszemközt sem. ez nem rossz, vagy ilyesmi csak elgondolkodtam rajta...

2011. jún. 3. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A "tök jó csajom van" szövegű kis taknyosok érzéketlen felvágós kis gyerekek még! Az ilyenekkel nm kell törődni, hidd el van olyan férfi aki igenis megérti amiről beszélsz és biztos vagyok benne hogy találnál is olyan férfit magadnak aki megfelelne ez csupán idő kérdése. Ha viszont a lányokhoz jobban vonzódsz azzal sincsen semmi baj, nem tisztje senkinek hogy megmondja mi a helyes és mi nem! :)
2011. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is valahogy igy érzek.. mondjuk én lánnyal is vagyok együtt..:) és nem bántam meg.
2011. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!