Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek tetszik ez a gebe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek tetszik ez a gebe testalkat?

Figyelt kérdés

Kedves férfitársaim! Mi vonzó van egy csontkollekció lányban?


[link]


Szerintem ő tökre szép lehetne ha nem lenne ilyen undorítóan vékony.


2011. dec. 21. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ki ez amy winehouse?:D


Amúgy ha szép az arca akkor nem gáz ha vékony. Inkább ilyen legyen mint 120 kg!

2011. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha senkinek nem kell, küldjétek. majd én megsunázom
2011. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
omg fos
2011. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért meg lehetne érteni, hogy nem minden lány azért ilyen, mert idióta és folyamatosan diétázik.

Van, akinek ilyen az alkata, és hiába eszik akármennyit, nem tud hízni. És ezen még nehezebb változtatni, mint a kövérségen.

Szerintem bunkóság kirakni így, hogy "undorítóan vékony", meg "csontkollekció".

Értem én, hogy neked nem jön be, de hát ízlések és pofonok.

Ennyi erővel más meg, akinek ilyen alkat jön be, kirakhatna olyan kérdést egy molettebb lányról, hogy "a fiúknak miért jönnek be az ilyen gusztustalanul dagadt nők?".

2011. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan kirakhatna. Mert miért ne :D És akkor van aki megcáfolja van aki nem. De szerintem ez a lány alapból nem lenne ilyen :) Mert a combjai nem ceruzavékonyak... Szóval itt tuti brutális fogyókúra van a háttérbe szerintem.
2011. dec. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!