Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat valakinek bejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat valakinek bejött már? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Elméletileg csak nyáron találkoznánk megint. 2 év után ha minden jól megy mindketten angliába mennénk egyetemre, de addig csak chatelni tudunk, semmi fizikai kontaktus.. :(

16/l


2011. dec. 14. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Te tudod, h neked ez így belefér-e. Én három évig voltam no fizikai kontaktussal egy csajjal távkapcsolatban. Sokáig tartott, de rájöttem, h ennek így nincs értelme. :(


29/F

2011. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudjátok megoldani hogy találkozzatok? Hány km? Am igen nekem bejött! Most leszünk 1 éve együtt mindenben kitartunk egymás mellett, igaz sok dolgot be kellett érte áldozni de szeretjük egymást és megéri.

Nekem Budapest-Nyíregyháza táv (270km)

18/F

2011. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem működött,pedig próbálkoztam és hittem benne.

A távkapcsolatok előbb-utóbb nem vezetnek jóra,de ki tudja... lehet,hogy a te történeted szerencsés. :)

2011. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy hány km? olyan 10.000 kb... xD kicsit messze lakik.. tudom, de szeretjük egymást, csak félek hogy elmúlnak az érzései egy idő után..
2011. dec. 14. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát 10 000 az nagyon sok :/ nem akarlak elkeseríteni vagy valami. Ha szeretitek egymást próbáljatok meg minnél többet beszélgetni neten ahogy lehet oldjatok meg minden ilyet, és a legfontosabb hogy végig feltétlenül őszinték legyetek egymással, mert ha ilyen messziről elkezdtek egymásban nem bízni mert nem mondtok el mindent akkor úgy nem fogjátok bírni. De ha tényleg szereted bízz benne menj bele csak kérd meg hogy legyen őszinte ha valaki másvan a képben, mert meg kell értened hogy fizikai kontakt nélkül egyszer csak elszakadtok.

18/F 2. voltam

2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hol lakik? :S az eléggé nagyon sok... nekem a 2000 Svájc se működött (szintén 2 éves egy városba költözés lett volna, csak nekünk egyetem után)
2011. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hupsz, félreírtam.. nem 10.000 hanem 1000km. de végül is tök mind1, így-se úgy-se tudunk elhévezni egymáshoz..
2011. dec. 14. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt meg ne mondd, h közelebb nem találsz, mert nem hiszem. Ne haragudj, de nem sok értelme van egy 1000 km-re lévő valakinek "tartogatnod" magad, meglepődnék ha ő is ezt teszi!


29/F

2011. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valakinek be.
2011. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
távtöcskölés bejön valakinek?
2011. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!