Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy távkapcsolat?...

Működhet egy távkapcsolat? Valakinek van távkapcsolata?

Figyelt kérdés

Megismertem 2 hónapja egy lányt az interneten, minden nap rengeteget beszéltünk, telefonon is, és végül is annyira jól kijöttünk, hogy már egy pár vagyunk, nem sokára találkozunk is.

170km van köztönk, szerintetek működhetne így?Tapasztalatok?


2011. febr. 1. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hú, hát hány évesek vagytok megkérdezhetem?
2011. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha előtte már életek együtt is...
2011. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia, én másfél éve élek távkapcsolatban a párommal, mondjuk nekünk más volt, mert mi már együtt voltunk 2,5 évet, mielőtt távkapcsolatba kerültünk. (4. éve vagyunk együtt)

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem nagyon kor függő, hogy együtt maradtok-e. valamint a személyiségetek is természetesen befolyásoló tényező. Mennyire vagytok féltékenyek egymásra, mennyire bíztok egymásban, mennyire vagytok érzelmileg erősek, hogy elviseljetek egy távkapcsolatot, ami persze nem könnyű. Lesznek nehéz napok, amikor a hátad közepére kívánod az egész világot és az egész életedet odaadnád, hogy akár 3 percre együtt legyetek...és lesz amikor tehernek tűnik az egész.

Az elején még fel se tűnik, de ahogy telnek a napok, hetek, hónapok...

nekünk még pontosan másfél év távkapcsolat van hátra, akkor költözünk össze. Ezzel kapcsolatosan annyit mondanék, hogy kell legyen egy optimális, belátható idő, amin belül össze tudtok költözni, ahhoz egy húron kell pendüljetek közös tervek, szándékok kellenek...E nélkül nem megy. És nem érdemes pazarolni az időt ha nincsenek ilyen tervek (szerintem).


Aztán nem tudom, nekem úgy jön, hogy nagyon fiatalok vagytok. Ha így van akkor számítsátok bele azokat a tényezőket, hogy környezet, barátok, változások stb.


Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne menjetek bele, én is belementem pedig még alig voltam húsz. Nekünk össze jött. "A távkapcsolat olyan mint a tűz, a kis tüzeket eloltja, a nagyokat tovább táplálja."

Nálunk működik ez a mondás. Sokkal szorosabb a kapcsolatunk és összetartóbbak, megértőbbek vagyunk mióta távkapcsolatban élünk, úgy érzem "felnőttünk" a kapcsolathoz.


Ha nincs féltékenykedés, állandó telefonálás, ellenőrzés, hiszti, akkor működhet.

Persze azért kell találkozni is optimális időközönként:D


Sok sikert:)

21-L

2011. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*Távkapcsolat olyan, mint a szél a tűznek

(bocs, reggel 5 óta tanulok, kicsit lefáradtam...)

2011. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát én biztos, hogy még egyszer nem mennék bele saját tapasztalatból okulva.

23L

2011. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
még nem is találkoztatok de már egy pár vagytok? azigen
2011. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ebből lesz a csodás kis pofáraesés.

van egy haverom, aki már csinált ilyet párszor, jól meg is szívta. aztán meg egész nap ezen siránkozott facebookon, h milyen szemetek a nők.


aki hülye haljon meg :P

2011. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen mert nagyon jól kijövünk, összeillünk, tudjuk, hogy élőben is ugyan így megleszünk.

20f és 18l

Két hetente tudnánk találkozni egy hétvégére, és a nyári szünetbe ideköltözne hozzám a lány:)

2011. febr. 1. 23:24
 9/15 A kérdező kommentje:

23:13

Most miért vagy ilyen?

Végre van barátnőm, most boldog vagyok, máshogy nem lehetne, nagyon nehezen találtam ezt a lányt is akinek bejövök.

2011. febr. 1. 23:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülyeség, hogy együtt kell élni előtte? Nem kéne általánosítani! A párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, és eleve távkapcsolatnak indult, mi is neten ismertük meg egymást. Most készülünk majd összeköltözni, addig viszont folytatjuk, ahogy volt: hétvégente tali vizsgaidőszakban pedig 2-3 hetente. Az egésznek az a titka, hogy mindkét félnek 100%-ig meg kell bíznia a másikban, ami ezen a szinten csak akkor megy, ha egyikük sem féltékeny típus, nem zavarja, ha a másik nélküle megy el bulizni, vagy ha valaki rámozdul a párjára (feltéve, hogy a másik persze visszautasítja, de ugye vannak sokan, akik még ebből is jelenetet rendeznek), stb. Tehát a bizalom már olyan szinten nem kérdés, mint a lélegzés: van, de nem is jut eszünkbe, mert annyira természetes. Ja és elég erősnek kell lenni lelkileg. Ennyi.
2011. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!