Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy távkapcsolat?...

Működhet egy távkapcsolat? Valakinek van távkapcsolata?

Figyelt kérdés

Megismertem 2 hónapja egy lányt az interneten, minden nap rengeteget beszéltünk, telefonon is, és végül is annyira jól kijöttünk, hogy már egy pár vagyunk, nem sokára találkozunk is.

170km van köztönk, szerintetek működhetne így?Tapasztalatok?


2011. febr. 1. 22:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
kedves kerdezo,menekulj.en tavkapcsolatban eltem evekig.gyerk is szuletett.allando feltekenysegi jelenetek.mar azert is magyarazkodnom kellett ha elmentem dolgoni raadasul mind ezt telefonon!bulizni is csak titokban.barati kort sem tarthattam es nem hivhattam senkit vendegul mert vegig cirkuszolta telefonon mert allandoan ellenorzott.ha haza jartam kis szabira a rokonaimat illetve barataimat sem latogathattam.anyagilag tonkrementem es ami a legnagyobb szivfajdalmam hogy gyermekemet sem nevelhetem.kulonben mikor egyutt vagyunk mar szinte hozza sem tudok erni.nem megy mar vele a sex sem pedig nagyon szerettuk egymast valamikor,legalabb is hittem.magyaran,elcsesztem fiatal eveimet meg valoszinuleg a gyerekem eletet is.de azert sok szerencset,nem vagyunk egyformak es hatha nektek sikerul
2011. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon emberfüggő. Na meg az sem mindegy, mennyire szeretitek egymást, mennyit tudtok beszélni, együtt lenni. Mi a barátommal 5hónapja vagyunk együtt így (nem sok, tudom), de néha azért elég nehéz, hogy nem bújhatok oda hozzá amikor akarok, mert meg kell várnom a hétvégét. Szóval ebből a szempontból magára van utalva az ember, na meg ahogy előttem is írták, a féltékenykedés is elég kellemetlen lehet, mi is hetente egyszer összekapunk valami kis butaságon, mert hiányzunk egymásnak, és kivagyunk teljesen. De ennek ellenére szeretjük egymást és jól működik a kapcsolat.

Nyáron majd jó lesz, lesz időtök megismerni egymást, addig meg kihúzzátok valahogy a hétvégékkel. Egy ismerősöm egy éve él távkapcsolatban, ugyanígy, hogy kéthetente hétvégén vannak csak együtt, és imádják egymást.

2011. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha még nem találkoztatok és nem nagyon ismeritek egymást, akkor csúnya vége is lehet. De nem biztos.

Vegyétek figyelembe, hogy a net az net...ott akárki akármikor akármit írhat. Valakit megismerni VALÓS életkörülmények között lehet. Vegyétek számításba, hogy távkapcsolat esetén együtt lesztek egy évet és kb. annyit fogtok találkozni, mint más "rendes" pár egy hónap alatt.


Persze nem törvényszerű a csalódás, de láttam már olyat is.

Előző voltam, a 21-L

Sok sikert!

2011. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Most 22 éves vagyok. 5 éve ismerem a párom. Amikor megismerkedtünk 250 km választott el minket. Csak telefonon és interneten tartottuk a kapcsolatot és mi is előbb összejöttünk, mint találkoztunk volna.

Egyszerűen azt éreztük, hogy a rengeteg beszélgetésből megismertük egymást annyira, hogy belekezdjünk. És napról-napra egyre rosszabb volt, ha egy nap beszélgetés nélkül telt.


Rá fél évre találkoztunk Pesten. Csodálatos volt, mert egyszerűen tudtuk a másik érzéseit..csak szemtől szemben egy darabig mégis furcsa volt egy darabig.


Aztán 2,5 év múlva összeköltöztünk úgy, hogy addig csak kb. 2 havonta találkoztunk. Most már több mint egy éve együtt élünk és most költözünk közös lakásba (eddig albérletben laktunk.)


Nagyon sokan nem vettek minket komolyan..nem is gondolták volna, hogy ennyire mély érzelmek vannak közöttünk. Ha ez megvan, akkor minden lehetséges. Persze ehhez az is kell, hogy személyiségileg összeillőek legyetek.


Sok sikert!


22/L

2011. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Először is azt nem igazán nevezném párkapcsolatnak, ha még nem is találkoztatok, lehet ez manapság így divat, de kb 13 évesek körében. Miután élőben is megismertétek egymást, persze dönthettek úgy, hogy együtt lesztek, abszolút megoldható. Hogy működik-e vagy sem kettőtökön áll, hogy mennyire bíztok egymásban, és mennyire egymást akarjátok. Én olyan távkapcsolatban élek, ami valószínű az emberek 90% szerint hülyeség és értelmetlen, de amíg így mindketten jól érezzük magunkat csak az számít, és persze törekszünk arra, h. minél előbb egy helyre kerüljünk.
2011. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!