Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó a facebookon nyáladzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a facebookon nyáladzás?

Figyelt kérdés

"Nagyon Nagyon Nagyon szeretleeek♥♥♥♥♥♥

Mindennél Jobban*-*♥♥♥♥♥♥

7 hónapja a világon mindennél jobban kincseem *-*♥♥♥♥♥♥♥

Örökre veled egyetlen kincseem*-*♥♥♥♥♥♥♥♥

Örülök hogy tetszik a kis ajándék neked:$♥♥♥♥♥♥

Nagyon Nagyon Szeretleeek mindennél jobban kincseem*-*♥♥♥♥♥♥♥ "


És ez dózisokban minden nap. Miért jó ez? örülök hogy szeretik egymást, de nem lehetne ezt egymás közt? :D Jó lenne ha nem spamolnák tele az üzenőfalam xD :D


2011. dec. 20. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te most ide jöttél villogni, hogy mennyire szeretnek a barátaid?:P
2011. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmire. Nem is vagyok már fent. Sokáig nem tudtam mi idegesít fel nap mint nap. Hát mióta töröltem magam sokkal jobb az életem.
2011. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem nekem küldték :D Egy szerelmespár napi nyáladzásából hoztam egy részletet :) Kis szövegértéssel szerintem értelmezhető :)
2011. dec. 20. 16:21
 4/17 anonim ***** válasza:
"Jó lenne ha nem spamolnák tele az üzenőfalam xD :D" Pedig ezt te írtad.:) Na mind1.
2011. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor a főoldalt, nekem az is az üzenőfalam... :D A lényeg, hogy mindenütt ott vannak... Karonöltve az olyanokkal akik épp azt írják, hogy szar az idő, hogy unatkoznak, hogy éhesek, hogy szarniuk kell és a többi.
2011. dec. 20. 16:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmire.Nekem túl sok lenne, ha a barátom ilyeneket írogatna.Mindig.
2011. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja ok:D, akkor én értettem félre.Amúgy engem is rohadtul idegesít, főleg az ha suliba meg se szólal facebookon meg mindenkit kioszt, meg 20x kiírja hogy orgazmusa van...
2011. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az egész facebooknak nincs sok értelme. Nagyon sokan túlzásba esnek vele. Esküszöm még a myvip jó volt, megnézhetted ismerőseid képeit, mivan velük, levelezhettél velük, de ezen a sz4r facebookon ami megy, ez a mennyire vagy csillámpóni, meg ilyen like olyan like, b4zi bökdösődés meg hasonlók. Ami legjobban idegesít, hogy nem lehet már lassan beszélni az emberekkel, mert mindenki azt darálja egész nap mobilról is.
2011. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
semmire,de amúgy a facebook nem sok mindenre jó,talán csak a kapcsolattartásra régi barátnőkkel,osztálytársakkal,az egész facebook "kapcsolat" meg egyéb baromságok feleslegesek
2011. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
örülnél sztem teis ha kapnál ilyet..amúgy meg senki sem mondhatja meg hogy mit írjon ki a másik :)
2011. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!