Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom facebookon?

Figyelt kérdés

Ne essék félreértés de nem a facebookon élem az életem de mivel a suli meg a távolság miatt a barátommal csak egy héten egyszer tudok találkozni,facebookon szoktunk beszélgetni. Ugye van az a percről percre facebookon,és múltkor épp odapillantottam és láttam,hogy egyik lány ismerősének írt a falára,aki azt írta ki,hogy nem kér semmilyen édességet csak azt,hogy a barátja szeresse őt,erre a barátom odaírta neki,hogy akkor adja neki az édességet amit kap..:D Amikor rámentem az adatlapjára,ő már elrejtette,hogy ne lássam,hogy írt egy hozzászólást a lány falán. Amióta járunk többször is feltűnt nekem,hogyha ír egy lány ismerősének a falára(nem félreérthetőt) azért is elrejti. Amikor nem jártunk nem csinálta ezt. Tehát egyértelmű,hogy nem szeretné,hogy lássam ezért elrejti előlem.. Pedig én a 4 hét alatt még soha se vágtam le neki féltékenységi jelentett,nem ordítottam le nem is piszkáltam azzal,ha egy lányra az utcán rá mert nézni. Sőt még akárhányszor beszélgetett egy lánnyal az üzenőfalán valamiről soha nem piszkáltam ezért. Nem kérdezgettem,hogy ki ez?honnan ismered?stb.


Mikor még nem jártunk a 2 és fél hónap alatt akadt egy kis gubanc. Ugyan is ő engem kicsit félreértett. Mikor beszélgettünk facen és írtam neki,hogy ma megyek ebbe és ebbe a városba azt hitte,hogy én más fiúkkal találkozgatok és engem ő már nem érdekel.Pedig ez nem így volt. De amikor újra találkoztunk tisztáztuk a dolgokat,akkor elmondta ezt,hogy ezt hitte és féltékeny volt. És aznap jöttünk össze.


Én nem csinálok ebből a facebookos dologból galibát,de ez így nekem fura.. Hogy nem is félreérthető dolgot ír és elrejti előlem.. Tán nem akarja,hogy féltékeny legyek? Bár nem tudom ilyenre miért lennék az. De ez nekem fura.


2011. dec. 7. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
hülye gyerekek vagytok
2011. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is lehetett egy elég féltékenykedős barátnője és nem akar esetleg megbántani- Ha zavar, kérdezd meg tőle, de kedvesen, lássa, hogy nem féltékenységből kérdezed. :)
2011. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
FÉÉÉÉÉÉSZBÚÚÚÚÚK. És mi van akkor ha FÉÉÉÉÉSZBÚÚÚÚÚKON más lánnyal beszél?! semmi.-.- mert a FFFFHHHHÉÉÉÉÉÉSZHHHHBÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚKKKKKKK az egy oooooorbitális baromság.
2011. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az nekem is megfordult már a fejemben,hogy lehetett ilyen barátnője.. Mindig őt verték át.. Hát nem akarom megkrédezni mert a végén még úgy érzi,hogy ellenőrizgetem.XD
2011. dec. 7. 11:34
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

Most gondold azt, hogy nincs facebook, és nincs is internet , akkor ha a barátod annyit mond face to face egy lány ismerősének, hogy " adja neki a csokikat ami kap " akkor ha te ezt megtudod megsértődsz, vagy rosszul esik neked ? Vagy talán ha nem tudod meg, akkor a párodnak lehallgató készülékkel kellene járnia, hogy mindig tudd kivel mit beszél ???

Ugyan már !:)

Ne nézd a facebook-ját, bízz benne, ha meg nem tudsz, akkor teljesen mindegy ír e ki valamit vagy nem !

Látod nekem nincs ilyen gondom, se a páromnak, nem vagyunk facebookon és mégis boldogok vagyunk :)

2011. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem értitek :D Én nemvagyok fenn akadva ezen,nem is ezen kattog az agyam egész nap. Bízok a barátomban,de ezfura :D olyan szokatlan.:D
2011. dec. 7. 11:40
 7/22 anonim ***** válasza:
Figyu: nem az a baja a kérdezőnek, hogy ilyet ír, hanem az, hogy rögtön elrejti az üzenőfalán.
2011. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen. Ez olyan fura nekem. Pedig soha nem voltam ilyen hülyeségekre féltékeny és nem is leszek. Még egyszer se cirkuszoltam vele ilyen miatt. Ő mégis elrejti rögtön,oké nem akarja,hogy féltékeny legyek. De ez fura. Tök úgy érzem néha ilyenkor magam,mintha mit tudom én ki lennék és már leszidtam volna azt most titkolózik. Pedig ilyet ég nem csináltam.
2011. dec. 7. 11:47
 9/22 anonim ***** válasza:

Jó, de ez ugyanolyan dolog, mint amikor látod, hogy beszélget lányokkal, de nem hallod mit ....

Ha meg ennyire zavar, akkor miért nem kérdezel rá, hogy miért rejti el amiket ír ? Ha zavarna simán megkérdezném !

2011. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg! Nekem is féltékeny barátnőm volt. Az új kapcsolatomat azzal kezdtem, hogy nálam nem lehet féltékenykedni. Persze volt egy nagyon pici félreértés az első napokban, de most már csak bizalom van. Nyugodtan "csajozhatunk, pasizhatunk", hiszen tudjuk, hogy 100%-osan megbízhatunk a másikban.
2011. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!