Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom facebookon?

Figyelt kérdés

Ne essék félreértés de nem a facebookon élem az életem de mivel a suli meg a távolság miatt a barátommal csak egy héten egyszer tudok találkozni,facebookon szoktunk beszélgetni. Ugye van az a percről percre facebookon,és múltkor épp odapillantottam és láttam,hogy egyik lány ismerősének írt a falára,aki azt írta ki,hogy nem kér semmilyen édességet csak azt,hogy a barátja szeresse őt,erre a barátom odaírta neki,hogy akkor adja neki az édességet amit kap..:D Amikor rámentem az adatlapjára,ő már elrejtette,hogy ne lássam,hogy írt egy hozzászólást a lány falán. Amióta járunk többször is feltűnt nekem,hogyha ír egy lány ismerősének a falára(nem félreérthetőt) azért is elrejti. Amikor nem jártunk nem csinálta ezt. Tehát egyértelmű,hogy nem szeretné,hogy lássam ezért elrejti előlem.. Pedig én a 4 hét alatt még soha se vágtam le neki féltékenységi jelentett,nem ordítottam le nem is piszkáltam azzal,ha egy lányra az utcán rá mert nézni. Sőt még akárhányszor beszélgetett egy lánnyal az üzenőfalán valamiről soha nem piszkáltam ezért. Nem kérdezgettem,hogy ki ez?honnan ismered?stb.


Mikor még nem jártunk a 2 és fél hónap alatt akadt egy kis gubanc. Ugyan is ő engem kicsit félreértett. Mikor beszélgettünk facen és írtam neki,hogy ma megyek ebbe és ebbe a városba azt hitte,hogy én más fiúkkal találkozgatok és engem ő már nem érdekel.Pedig ez nem így volt. De amikor újra találkoztunk tisztáztuk a dolgokat,akkor elmondta ezt,hogy ezt hitte és féltékeny volt. És aznap jöttünk össze.


Én nem csinálok ebből a facebookos dologból galibát,de ez így nekem fura.. Hogy nem is félreérthető dolgot ír és elrejti előlem.. Tán nem akarja,hogy féltékeny legyek? Bár nem tudom ilyenre miért lennék az. De ez nekem fura.


2011. dec. 7. 11:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A csajok féltékenyek, a fiúk ezért rejtegetnek! A vadászkutyák is elássák amit nem esznek meg, hiába kapnak minden nap kaját, és senki nem veszi el a kajájukat de mégis. :)
2011. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát tudod ebből semmit nem lehet megtudni. Lehet tényleg csajozik hátad mögött, de az is lehet, hogy nem. Annyit tudsz, hogy elrejti és nem érted miért. Nekem is volt olyan kapcsolat ahol olyat olvastam amit nem kellett volna. Ő még el se rejtette. Azzal jött, hogy csak barát. Na persze-.- Ki is derült, hogy nem. Én azt mondom neked, hogy bármi lehetséges. Bízz a barátodban, de vak se legyél. Ha ez téged nyomaszt akkor járj utána.
2011. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy csajozik a hátam mögött azért annyira megbízok benne. Bár az utcán mikor rá nézett egy lányra és látta,hogy észrevettem rögtön úgy csinált mintha mi sem történt volna. Nem zavart.
2011. dec. 7. 12:43
 14/22 A kérdező kommentje:
De ezek nem félreérthető dolgok. Bár nagyon azt súgják az érzéseim,hogy azért csinálja mert nem tudja,hogyan reagálnék rá azt nem akar ilyen hülyeség miatt cirkuszt,nem akarja,hogy féltékeny legyek azt elrejti.
2011. dec. 7. 12:44
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a barátod. Bármi lehet.
2011. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ír egy lány ismerősének,hogy boldog szülinapot és elrejti. Nem tudom ezen mi olyan

félreérthető :D

2011. dec. 7. 12:48
 17/22 anonim ***** válasza:
Én nem értek semmit se félre:) Te variálod a dolgokat. Felteszed a kérdést és most megbízol. Én még mindig azt mondom amit eddig. Nem tudni ezekből, hogy megcsal vagy sem:) Nincs bizonyíték rá. Érted?
2011. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nem kell elrejtenie, mert téged nem érdekel. De ezt így normálisan, és akkor belátja, hogy te tényleg nem az a hisztis vagy, és adhatja önmagát.


27/n

2011. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen facebook fun -ok, hogy lepontoztatok, éljétek csak az életet a facebookra tapadva :D:D:D:D
2011. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!