Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srác akibe szerelmes vagyok a barátnőmmel jár, de amikor nem figyelek mégis engem néz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel jár a srác. Régen mind a hárman jól meg voltunk. Eleinte iszonyatos volt elviselni az egészet, hogy pont a barátnőmmel. Akkor mindíg oda figyelt rám, kérdezte mi baj, és hogy reméli hamar vidámabb leszek. Később úgy éreztem féltékennyé akarnak tenni. Amikor egyedül voltam a lányt oda küldte hozzám, nézd milyen magányos szegény, menj oda hozzá. Amikor ás sráccal beszéltem nézett, és úgy éreztem harcolunk, ki teszi a másikat féltékenyebbé. bár ez csak egy érzés. A barátnőim mondták, ha elfordulok, akkor szokott nézni, és én is így veszem észre, mert ha oda nézek elkapja a tekintetét. Bár lehet, csak képzelgés. Mostanában csak MSN en szoktunk néha beszélgetni, meg cukkol egy sráccal aki nem szál le rólam. Érzi azt, hogy szeretem. De ha tetszem neki, akkor én sehogy sem értem a kettőjük kapcsolatát. Egyszer a lány elment valahová a suliból és a haverjával arrol beszélgettek hogy vissza fog érni következő órára. A srác csak annyit mondott hogy ő nem bánná ha nem érne vissza. És még, hogy ne mondjam el senkinek mit beszélnek. Nem szereti azokat az embereket, akik játszanak a másikkal. De úgy látom ő is azt csinálja. Bár nem tudom. Nagyon össze szoktak bújni. A lány is sokat mesél a kapcsolatukról. Pedig a lány is tudja hogy szeretem a srácot. Lehet hogy így akarja jelölni a saját területét, ahová nem lehet belépni. Valaki adjon magyarázatot, mert ezalatt a pár hónap alatt én teljesen bediliztem. Egy számítógép egér már tönkrement miattam.
2008. márc. 27. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem csak féltékennyé akar tenni a barátnőddel, lehet hogy valójában téged szeret. Az lenne a legjobb, ha odamennél hozzá és megkérdeznéd mit is érez igazán. Ha a barátnőd lesz a válasz szerintem hagyd a srácot. Ne, írtad hány éves vagy, de előtted az élet nem szabad elkeseredni. Sok szerencsét!

2008. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért szép kis barátnő az ilyen h egy jo barátja szerelmével képes összejönni. monjuk én már rég elküldtem volna a francba h összejön a szerelmeddel és még arrol is áradozik neked h mekkore a szerelem közöttük. nah mind1 ez a te dolgod ha te elviseled akkor tegyél belátásod szerint

szerintem egyszer amikor kettesben maradsz a sráccal (ez ne MSN és ne telefon legyen hanem személyes találkozás) kérdezd meg h szerelmes e a barátnődbe és ha igen miért mond rola olyanokat h nem bánná ha visszérne a köv. orára?? aztán tedd fel neki a kérdést h ugy gondol e rád mint barátra vagy kicsit több. ha azt mondja több vagy számára akkor meg kérdezd meg h miért jár a barátnőddel. vagyis szerintem az lenne a legjobb ha megbeszélnétek és nem kerülgetnétek a forro kását

2008. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!